Преміум-ліга: «Красилів-Ортопед» та «Атлетик-Ферозіт» завершують сезон у ранзі чемпіонів!

0
1198

Чергові матчі змагань визначили імена переможця та призерів турніру у дивізіонах 2 та 3

Завершується розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні вирішальні матчі серій плей-офф у дивізіонах 2 та 3, за підсумками яких там стали відомими імена переможця та призерів змагань. Усі матчі видалися неймовірно видовищними, сповна потішивши багаточисленну глядацьку аудиторію змістовним та результативним футзалом. Про все це далі в нашому огляді.

«Ауді» – МФК «Ехо» – 6:5 (4:4)

Рахунок у серії: 2:1

Арбітр: Сас

Голи: Алексеєв (3, 17), Савчук (12, 18, 32), Гриньков (38) – Бородій (4, 9), А. Якимчук (6, 7, 39)

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Савчук, Алексеєв, Загребельний, Ковбасюк, Бондарчук, Стратійчук, Студенець

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Віколаш, Бородій, Пастух, Сторожук

Попередження: Алексеєв (36)

Володарем бронзових медалей у дивізіоні 4 став «Ауді», який у вирішальній, третій, грі серії здолав опір МФК «Ехо». Хоча, не все так погано розпочиналося для колективу із Ярмолинець, який в середині першого тайму володів комфортною перевагою у три забиті м’ячі, однак варте віддати належне «автомобілістам», які зуміли проявити характер, і ще до перерви нівелювали відставання, а в дебюті другої 20-ти хвилинки, ще двічі змусивши капітулювати Пастуха, перевернули у матчі все з ніг на голову. Спантеличений таким розвитком подій МФК «Ехо» зусиллями Андрія Якимчука, який, безперечно, був кращим у матчі в складі номінальних гостей, зумів скоротити розрив до мінімуму, однак на більше команди із Ярмолинець не вистачило – вольова перемога «Ауді» із рахунком 6:5, який завдяки цьому успіху виборює комплект бронзових нагород у дивізіоні 4. В складі переможців найбільш помітним був Віктор Савчук – в його активі три забиті м’ячі.

«Родові помістя-Адвокат» – «AVIVA» – 2:2 (2:0) пен. 5:3

Арбітр: Сас

Голи: Горчиця (1), Козак (13) – Якубов (27, 40)

«Родові помістя-Адвокат»: Кащенко, Зозуля, Козак, Галюк, Горчиця, Крафт, Дунець, Кравчук, Забавчук, Буткевич, Цибрій, Давидюк

«AVIVA»: Бондаренко, Євтушок, Якубов, Чеботарьов, Кравецький, Клімішин, Резніченко, Рабченюк, Казва, Казмірчук, Доліба, Шпичко, Подуфалий

Попередження: Дунець (15), Кравчук (39)

Післяматчеві пенальті реалізували: Зозуля, Козак, Галюк, Горчиця, Цибрій – Якубов, Резніченко, Казмірчук

Післяматчеві пенальті не реалізували: Доліба

Останнім фіналістом плей-офф у дивізіоні 3 став «Родові помістя-Адвокат», який у вирішальній грі півфінальної серії здолав опір «АВІВИ». Після вдало проведеного першого тайму, у якому Горчиця та Козак власними голами зробили номінальним господарям вагому заявку на підсумковий успіх, «адвокатівці» дещо розслаблено стали діяти у таймі другому, чим сповна скористався кращий голеадор «АВІВИ», Алішер Якубов, дубль якого дозволив номінальним гостям перевести подальшу боротьбу в серію післяматчевих пенальті – нічия з рахунком 2:2 у основний час. В «лотореї» вирішальним став промах Доліби, який з «точки» пробив вище воріт, а ось усі інші гравці свої спроби реалізували – 5:3 на користь «Родових помість-Адвокату» в серії післяматчевих 6-ти метрових ударів, які завдяки цьому успіху крокують до фіналу плей-офф у дивізіоні 3, де зіграють із «Атлетиком-Ферозіт», а на «АВІВУ» ж очікують матчі серії за «бронзу», де її суперником стане «Карат-Олешин».

«Красилів-Ортопед» – «Вентс» – 1:1 (1:1) пен. 7:6

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Жмурко, Куцак

Голи: Луцюк (14, аг.) – Побережник (25)

«Красилів-Ортопед»: Борщ, Мельник, Алексеєв, Антонець, Олексюк, Дячук, Вербовий, Перцович, Шаховал

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Дикий, Д. Жаріков, Луцюк, Бондар, Бідюк, Святий

Попередження: Дикий (50)

Післяматчеві пенальті реалізували: Мельник, Олексюк, Вербовий, Перцович, Шаховал – Побережник, Дикий, Бідюк, Святий

Післяматчеві пенальті не реалізували: Д. Жаріков

Продовжував програму ігрового вік-енду перший двобій фінальної серії плей-офф у дивізіоні 2 між «Красиловом-Ортопедом» та «Вентсом». Забитих м’ячів вболівальники у матчі вперше дочекалися на 14-ій хвилині, коли Луцюк «допоміг» номінальним господарям повести у рахунку, зрізавши сферу у сітку власних воріт після прострілу з флангу, однак перед самісіньким свистком на перерву Побережник влучним ударом відновив статус-кво – 1:1. Надалі суперники створили вдосталь нагод для того, аби вразити ворота одне одного, однак забитих м’ячів вболівальники так більше і не побачили – нічия із рахунком 1:1, і все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті, героєм якої став кіпер команди з Красилова, Олександр Борщ, парирувавши удар з «позначки» від Жарікова, а ось усі інші виконавці свої спроби реалізували – непроста перемога «Красилова-Ортопеда» в «лотореї», який завдяки цьому успіху відкриває рахунок у серії за чемпіонство у дивізіоні 2.

«Лада» – «Бамбук» – 2:5 (0:1)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: Куцак, Жмурко

Голи: Іск. Умаров (45, 50) – Денисов (25), Кульбачний (30), Стеценко (33, 42), Антонов (48)

«Лада»: Анд. Панасенков, Лисюк, П. Шульган, А. Шульган, Дияк, Підлісний, Іск. Умаров, Малюта

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Олесь, Кульбачний, Кушнірук, Павліш, Кучерук, Денисов, Стеценко

Попередження: А. Шульган (46)

В стартовій грі серії за бронзові нагороди у дивізіоні 2 святкував перемогу «Бамбук», який впевнено переграв «Ладу». Забитий «гол у роздягальню», автором якого став Денисов, неабияк додав впевненості підопічним Володимира Громницького, які зуміли продемонструвати свої найкращі якості у другій 25-ти хвилинці, і вже доволі швидко провівши чотири м’ячі у ворота Панасенкова, зняли усі питання щодо переможця зустрічі ще задовго до фінального свистка. «Лада» ж дублем Умарова спромоглася лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:2 на користь «Бамбука», який стає на крок ближчим до здобуття бронзових медалей у дивізіоні 2.

«Прикордонник-2» – «Ауді» – 4:9 (4:3)

Арбітр: Муляр

Голи: Вавринюк (9), Котирло (15), Герчак (23, 23) – Баценко (8), Загребельний (21, 26), Савчук (22, 30, 33, 45, 45, 46)

«Прикордонник-2»: Заячук, Герчак, Шевчук, Вавринюк, Жуковський, Леонтієв, Якубенко, Котирло

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Савчук, Загребельний, Баценко, Ковбасюк, Бондарчук, Студенець

Попередження: Баценко (11)

Наблизився до підвищення у класі «Ауді», який в першій стиковій грі за вихід у дивізіон 3 на наступний сезон впевнено переграв «Прикордонник-2». Хоча, все для номінальних господарів, які пішли на перерву із мінімальним гандикапом у рахунку, розпочиналося доволі оптимістично, однак у другій 23-ти хвилинці на майданчику, по-суті, була лише одна команда – «Ауді». «Автомобілісти», напрочуд вдало провели другу половину матчу, і в ефектному стилі відвантаживши шість «сухих» м’ячів у ворота Заячука, переламала хід подій на майданчику та зуміла вирвати переможний результат – вольова перемога «Ауді» із рахунком 9:4.

«Атлетик-Ферозіт» – «Родові помістя-Адвокат» – 5:3 (3:2)

Арбітр: Фарина

Голи: Панчук (16), Яюс (23), Базелюк (23), Ярмоленко (26), Ліповуз (45) – Галюк (4), Горчиця (19), Буткевич (46)

«Атлетик-Ферозіт»: Денисюк, Яюс, Розізнаний, Ярмоленко, Ліповуз, Босак, Панчук, Степанюк, Базелюк, Загребельний

«Родові помістя-Адвокат»: Давидюк, Зозуля, Козак, Галюк, Горчиця, Крафт, Білецький, Дунець, Кравчук, Забавчук, Буткевич, Цибрій, Кащенко

В першій грі фінальної серії у дивізіоні 3 святкував перемогу «Атлетик-Ферозіт», який в неймовірно напруженій боротьбі здолав опір «Родових помість-Адвокату». Вдало провівши перший тайм, який Ліповуз і компанія завершили за мінімальної переваги у рахунку, «атлетики» вирішили не зупинятися на досягнутому, і двічі змусивши капітулювати Давидюка, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Номінальні гості ж голом Буткевича під завісу зустрічі спромоглися лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:3 на користь «Атлетика-Ферозіт», який виходить вперед у фінальній серії плей-офф у дивізіоні 3.

«Карат-Олешин» – «AVIVA» – 10:4 (3:3)

Голи: Хребтатий (12, 23, 37, 44), Пасічник (22, 28, 33, 46), Гуляк (42), Сінькевич (44) – Бондаренко (6, 43), Рабченюк (11), Подуфалий (22)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Хребтатий, Століта, Садовський, Гуляк, Гринчук, Сінькевич, Пасічник

«AVIVA»: Євтушок, Казмірчук, Рабченюк, Подуфалий, Клімішин, Доліба, Вислободський, Бондаренко, Якубов

Попередження: Клімішин (45)

В першій грі серії за третє місце у дивізіоні 3 переміг «Карат-Олешин», який здолав знекровлену епідемією травм ключових виконавців «АВІВУ». Перший тайм звітного протистояння завершився за нічийного рахунку, однак після перерви номінальні гості поступово розпочали відверто «сипатися», чим сповна скористався їх суперник, а конкретніше, тандем Хребтатий-Пасічник, кожен з якого залишивши по чотири рази «автограф» у воротах Євтушка у вигляді забитого м’яча, допоміг «каратівцям» довести справу до розгрому – переконлива перемога «Карату-Олешин» із рахунком 10:4.

«ЕкоАльт-Адрія» – МФК «Ехо» – 2:7 (2:4)

Голи: Шнира (2), Щепінський (4) – С. Якимчук (8, 12), А. Якимчук (9, 39), Віколаш (23, 42), Бородій (39)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Тюрін, Шнира, Щепінський, Рогульський

МФК «Ехо»: С. Якимчук, А. Якимчук, Віколаш, Бурковський, Сметана, Бородій, Сторожук

Завершував ігрову суботу перший стиковий матч за місце у дивізіоні 3 між «ЕкоАльтом-Адрією» та МФК «Ехо». Початок матчу краще провели номінальні господарі, які вже на 4-ій хвилині після голів Шнири та Щепінського володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак віддамо належне команді з Ярмолинець, яка не знітилася після такого «холодного душу» в дебюті матчу, і ще до перерви чотири рази змусивши капітулювати Коника, перевернула у матчі все з ніг на голову. Після відпочинку номінальні гості вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще тричі змусивши свого опонента розпочинати гру від центральної лінії, в ефектному стилі довівши справу до переможного завершення – 7:2 на користь МФК «Ехо».

«Красилів-Ортопед» – «Вентс» – 5:1 (2:0)

Рахунок у серії: 2:0

Арбітри: Щепанський, Сас

Голи: Алексеєв (19), Мельник (20, 40), Олексюк (29, 43) – Восканян (37)

«Красилів-Ортопед»: Борщ, Мельник, Алексеєв, Середюк, Олексюк, Антонець, Вербовий, Перцович, Шаховал, Дячук

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Дикий, Святий, Д. Жаріков, Луцюк, Монастирський, Бідюк, Бондар

Попередження: Мельник (13), Олексюк (38) – Монастирський (38)

Вилучення: Болістовський (38, агресивна поведінка)

Чемпіоном змагань у дивізіоні 2 став «Красилів-Ортопед», який і в другій грі фінальної серії переграв «Вентс». «Вентсівці» всередині першого тайму вирішили здивувати свого опонента несподіваним переходом на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід не приніс приємних дивідендів номінальним гостям. Навпаки, Алексеєв та Мельник, по черзі результативно використавши помилки суперника при розіграші «зайвого», дозволили команді з Красилова піти на відпочинок із комфортною перевагою – 2:0. Після відпочинку Олексюк довів рахунок на табло до розгромного, на що «вентсівці» відповіли голом Восканяна, однак на більше зусиль номінальних гостей в цьому матчі не вистачило. Колектив із Красилова зусиллями Мельника та Олексюка, які в підсумку оформили дублі, довів справу до розгрому, здобувши другу перемогу в серії – 5:1 на користь «Красилова-Ортопеда», який здобуває чемпіонську корону у дивізіоні 2.

«Лада» – «Бамбук» – 6:7 (1:4)

Рахунок у серії: 0:2

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Підлісний (9, 41), Мустафін (28, 30, пен., 47), Іск. Умаров (33) – Кульбачний (3, 24, 35), Кушнірук (9), Стеценко (19, 26, 40)

«Лада»: Анд. Панасенков, Лисюк, Дияк, Іск. Умаров, Мустафін, Підлісний, Іщук, Малюта

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Павліш, Кульбачний, Кушнірук, Кучерук, Денисов, Стеценко

Попередження: Мустафін (47)

Гольовою феєрією потішили вболівальників «Лада» та «Бамбук», матч між якими продовжував програму ігрового вік-енду. З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація, яка в цей день кращою була у «бамбуківців», які сім з своїх численних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Як не старалася «Лада», подібне їй вдалося лише шість разів, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 7:6 на користь «Бамбука», який здобуває другу перемогу у серії, а з нею – бронзові нагороди у дивізіоні 2. Тепер на обох суперників очікують стикові матчі за підвищення у класі. «Бамбук» за путівку до дивізіону 1 зіграє у двоматчевому протистоянні із «Ротором», а «Лада» – із «Евеліною».

«Ковчег-Воля» – «Полонія» – 3:3 (1:2)

Арбітри: Божко, Подворний

Голи: Задерейко (18), Стець (33, 43) – Боденчук (24), Качур (24), Ковальчук (38)

«Ковчег-Воля»: Левченко, Дячук, Гранатюк, Леонов, Токарчук, Задерейко, Штолько, Стець

«Полонія»: Левицький, Мусієнко, Батурко, Ковальський, Боденчук, Галкін, Качур, Цимбал, Ковальчук, Цілінський

Попередження: Качур (42)

Наступними на майданчик вийшли «Ковчег-Воля» та «Полонія», матч між якими продовжував програму 4-ого туру Втішного Кубку. Левову частку ігрового часу привабливіше на майданчику виглядала «Полонія», яка ні в чому не поступалася дещо вищому за класом супернику і володіла комфортною перевагою у рахунку, однак сенсації в підсумку так і не відбулося. Це Стець, влучним ударом завершивши стрімку атаку своєї команди на останніх хвилинах, дозволив «ковчегівцям» врятуватися від поразки – бойова нічия із рахунком 3:3.

«Олімпік» – «Філтекс-Аваль» – 6:6 (1:4)

Голи: Деговець (22, 42), Полупан (29, 47), Кліщенко (34), Бачинський (40) – Якубовський (13), Свіщов (17), Вакух (19), Ярославський (24, 47), Шляховий (49)

«Олімпік»: Котик, Соломко, Кліщенко, Деговець, Полупан, Бачинський, В. Бабак

«Філтекс-Аваль»: Хдейр, Васильчук, Васільєв, Свіщов, Шляховий, Вакух, Дацишин, Подольський, Ярославський, Чижов, Якубовський

Попередження: Васильчук (28), Якубовський (35)

Потішили гольовою феєрією вболівальників «Олімпік» та «Філтекс-Аваль», які очним двобоєм відкривали програму 2-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 2. Після першого тайму привабливішими шанси на перемогу виглядали у гравців «Філтексу-Аваль», які володіли комфортним гандикапом у три забиті м’ячі, однак віддамо належне колективу із Старокостянтинова, які провівши чотири поспіль м’ячі у ворота Хдейра зуміли перевернути у матчі все з ніг на голову. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Шляховий, який змусивши капітулювати Котика на останніх секундах ігрового часу поставив крапку у цій гольовій феєрії – результативна нічия із рахунком 6:6.

«Патріот» – «Олімп» – 2:3 (1:2)

Арбітри: Фарина, Фертюк

Голи: Папроцький (6, 35) – Блажко (16), Атласюк (21, аг.), Гуліватий (29)

«Патріот»: Смолінський, Атласюк, Дрижа, Зозуля, Марчук, Папроцький, Патоїшин, Вольський

«Олімп»: Гайновський, Гуліватий, Гуценюк, Романов, Блажко, Біляк, Івановський, Золотар, Берлінський

А вийшов у лідери розіграшу Кубку Поділля у дивізіоні 2 деражнянський «Олімп», який в доволі нервовому поєдинку переграв «Патріот». Після вдало проведеного першого тайму, який «олімпійці» завершили за мінімальної переваги у рахунку, колектив із Деражні вирішив не зупинятися на досягнутому, і невдовзі Гуліватий влучним ударом закріпив перевагу номінальних гостей. Віддамо належне «Патріоту», який не опустив руки, і зусиллями Папроцького майже відразу скоротив відставання у рахунку до мінімуму, однак на більше зусиль номінальних господарів у цьому матчі не вистачило – непроста перемога «Олімпа» із рахунком 3:2.

«Фаворит» – «Спорттовари.com» – 8:3 (1:1)

Арбітри: Гончарук, Фертюк

Голи: Р. Огороднічук (6), Веселовський (29, 48), Ташкінов (30, 43), Ткачишин (32), Д. Огороднічук (49, 49) – Нікіфоров (12, 40, 45)

«Фаворит»: Януш, Мевша, Веселовський, Альміз, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Ташкінов, Ткачишин, Люховець

«Спорттовари.com»: Мадзяновський, Нікіфоров, Присяжнюк, Аль Асфар, Семиконь, Допералов, Скотинянський

Потішив своїх вболівальників «Фаворит», який в заключній грі 4-ого туру Втішного Кубку переграв «Спорттовари.com». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, однак після перерви номінальні господарі наглядно продемонстрували різницю у класі суперників, і сім разів змусивши капітулювати Мадзяновського, зняв усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Як не старався в складі «Спорттоварів» Денис Нікіфіров, який відзначився хет-триком, його зусиль номінальним гостям вистачило лише на те, аби дещо підсолодити гіркоту власної поразки – переконлива перемога «Фаворита» із рахунком 8:3.

«Новатор» – «Товтри» – 3:1 (2:0)

Голи: Мельник (8, 25), О. Вараниця (43) – Клапченко (50)

«Новатор»: Жовнір, Новік, Осадчук, Лисий, Горошко, Тернавський, Мельник, О. Вараниця, М. Вараниця, Бедратий

«Товтри»: Рудюк, Забродський, Червоняк, Бойко, Садовнік, Гаєвський, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Сердунич, Деркач

Попередження: Бедратий (33)

Завершив сезон на мажорній ноті «Новатор», який у заключній грі розіграшу Кубку Виклику у дивізіоні 2 впевнено переграв «Товтри». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої Олександр Вараниця, двічі змусивши капітулювати Рудюка, забезпечив номінальним господарям вагому заявку на підсумковий успіх. Після відпочинку «Товтрам» все ж вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першої 25-ти хвилинки Клапченку і компанії так і не вдалося – 3:1 на користь «Новатора».

«ЕкоАльт-Адрія» – МФК «Ехо» – 3:6 (1:3)

Перший матч: 2:7

Арбітр: Фертюк

Голи: Трофанюк (23), Шнира (27), Лис (32) – А. Якимчук (5, 31), Сметана (7), Бородій (13, 45, 46)

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Шнира, Лис, Коник

МФК «Ехо»: С. Якимчук, А. Якимчук, Віколаш, Сметана, Бородій, Дичаківський, Пастух

Забезпечив собі підвищення у класі на наступний сезон МФК «Ехо», який і в другому стиковому матчі здолав опір «ЕкоАльт-Адрії». Колектив із Ярмолинець в усіх ігрових компонентах переважав свого суперника на майданчику, і в підсумку провівши по три м’ячі у ворота Коника в кожному із таймів, зняв усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «ЕкоАльт-Адрія» ж зуміла на все це відповісти лише трьома влучними ударами, лише дещо в підсумку підсолодивши гіркоту власної поразки – 6:3 на користь МФК «Ехо», яка виходить переможцем у двоматчевому протистоянні між цими суперниками, і здобуває путівку у дивізіон 3 на наступний сезон. В складі переможців найбільш активним був Дмитро Бородій – на його рахунку три забиті м’ячі.

«Прикордонник-2» – «Ауді» – 7:7 (3:5)

Перший матч: 4:9

Голи: Герчак (8), Котирло (23), Вавринюк (23, 32, 43, 45), Шевчук (36) – Алексеєв (6), Загребельний (7, 12, 17), Баценко (23), Савчук (46, 46)

«Прикордонник-2»: Герчак, Шевчкук, Заячук, Леонтієв, Жуковський, Котирло, Вавринюк

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Савчук, Алексеєв, Баценко, Загребельний, Ковбасюк, Стратійчук, Студенець

Вилучення: Заячук (30, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Зіграє у наступному сезоні у дивізіоні вищому за рангом і «Ауді», яке здолало за сумою стикових матчів «Прикордонник-2». В другій зустрічі цих суперників на майданчику можна було спостерігати видовищну гру, в якій як і «Прикордонник-2» так і «Ауді» робили акцент на вдалу дії в атаці, однак рівна в цілому гра справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло. В підсумку, по сім разів вразивши ворота одне одного, ці команди стали творцями однієї з найрезультативніших «мирових» у сезоні – 7:7, однак за рахунок переконливої перемоги у першому матчі право на підвищення у класі дістається «Ауді».

«Атлетик-Ферозіт» – «Родові помістя-Адвокат» – 2:2 (1:1) пен. 6:5

Арбітр: Сас

Голи: Ліповуз (23), Яюс (46) – Розізнаний (17, аг.), Галюк (43)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Розізнаний, Ярмоленко, Ліповуз, Босак, Панчук, Степанюк, Базелюк, Кривак, Денисюк

«Родові помістя-Адвокат»: Кащенко, Зозуля, Козак, Галюк, Горчиця, Крафт, Дунець, Забавчук, Білецький, Буткевич, Цибрій, Давидюк

Попередження: Зозуля (35), Забавчук (44)

Післяматчеві пенальті реалізували: Яюс, Ярмоленко, Ліповуз, Панчук, Степанюк, Базелюк – Зозуля, Козак, Галюк, Горчиця, Крафт

Післяматчеві пенальті не реалізували: Білецький

Чемпіонську корону у дивізіоні 3 здобув «Атлетик-Ферозіт», який і в другій грі фінальної серії здолав «Родові помістя-Адвокат». Левову частку ігрового часу привабливіше виглядали саме номінальні гості, які володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак «атлетикам» завдяки характеру та певній частці везіння таки вдалося перевести боротьбу у серію післяматчевих пенальті. Зробив це Євген Яюс, забивши вирішальний м’яч у ворота суперника на останніх секундах основного часу – 2:2, і все вирішувалося у серії післяматчевих 6-ти ударів, у якій героєм став кіпер «атлетиків», Володимир Денисюк, парирувавши удар з «точки» від Білецького. Усі інші виконавці ж свої спроби реалізували – 6:5 на користь «Атлетика-Ферозіта», який стає чемпіоном турніру у дивізіоні 3, а ось «Родовим помістям-Адвокату» дістаються срібні медалі.

«Карат-Олешин» – «AVIVA» – 10:6 (3:2)

Арбітр: Сас

Голи: Століта (13, 22, 40), Садовський (21), Пасічник (26, 43, 43), Сінькевич (29, 35), Гуляк (37) – Вислободський (7), Доліба (22), Подуфалий (25), Рабченюк (28, 44), Бондаренко (30)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Садовський, Століта, Гуляк, Хребтатий, Пасічник, Гринчук, Сінькевич

«AVIVA»: Бондаренко, Рабченюк, Доліба, Подуфалий, Чеботарьов, Резніченко, Вислободський

«Бронзу» у дивізіоні 3 виборов «Карат-Олешин», який і в другій грі здолав «АVIVA». Звітний матч цілком можна охрестити бенефісом атакуючого тандему «каратівців» Століта-Пасічник, кожен з якого відзначився хет-триком. Вдалий почин партнерів по команді сповна підтримали й інші гравці групи атаки номінальних господарів, які колективними зусиллями ще чотири рази змусили капітулювати Бондаренка. «АVIVA» ж зуміла відповісти в цій неймовірній гольовій перестрілці лише шістьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 10:6 на користь «Карату-Олешина», який здобуває другу перемогу у серії, а з нею – бронзові нагороди у дивізіоні 3. Тепер на обох суперників очікують стикові матчі за підвищення у класі. «Карат-Олешин» за путівку до дивізіону 2 зіграє у двоматчевому протистоянні із «Мустангом-Автолідером», а «AVIVA» – із «Менсом».

«Дантист» – «ККФА-Vivasan» – 3:3 (3:1)

Арбітр: Ю. Папірович

Голи: Кукурудза (3, 23), Бондар (10) – Матковський (21, 40), Сушицький (46)

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Лупійчук, Мельник, Бондар, Терещенко, Стефанишин, Тимофієв, Розуман

«ККФА-Vivasan»: Гуторов, Гамолов, Каретнік, Маркович, Суліма, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Феринський, Рудоман, Жовтобрюх, Мельник, Свідерський

Попередження: Бондар (28), Стефанишин (43) – Мельник (7), Рудоман (46)

Продовжував програму ігрового вік-енду цікавий двобій 2-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 3 між «Дантистом» та «ККФА-Vivasan». Після першого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх були у «дантистів», які мали перевагу у два забиті м’ячі, однак варте віддати належне номінальним гостям, які не опустили руки, і зуміли врятуватися від поразки. За 6 хвилин до завершення матчу Матковський скоротив відставання у рахунку до мінімального, а вирішальним став гол Сушицького, забитий за декілька секунд до фінальної сирени – бойова нічия із рахунком 3:3.

«Ветеран» – «ЕкоАльт» – 5:1 (3:0)

Голи: Власов (9), Ращик (23, 23, 40), Матанчук (38) – Мокрота (37)

«Ветеран»: Лановий, Деусов, Власов, Ращик, Матанчук, Борисюк, Рендяк, Туз

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Камінський, Мокрота, Михайлов, Булка, Рибчинський, Кримінський, Щіпановський

Попередження: Рендяк (13)

В заключному матчі ігрового вік-енду впевнену перемогу святкував «Ветеран», який виявився сильнішим за «ЕкоАльт». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого візаві на майданчику, в підсумку п’ять із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Три з них на рахунку Віталія Ращика, який в цей день був найпомітнішим у складі «ветеранів». «ЕкоАльт» ж голом престижу, автором якого став Мокрота, зумів лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:1 на користь «Ветерана».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області