Преміум-ліга: на старті плей-офф – без сенсацій

0
1151

Перші поєдинки вирішальної стадії змагань у дивізіонах 4 та 5 ознаменувалися впевненими перемогами фаворитів

Все цікавіше і цікавіше розгортаються події в розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Якщо у дивізіонах 1, 2 та 3 всіх у напрузі тримають останні тури групового етапу, то у дивізіонах 4 та 5, де за перемогу змагається дещо менша кількість команд, минулого вік-енду стартувала стадія плей-офф. Хоч і перші матчі вирішальної стадії особливих несподіванок не подарували, оскільки усі фаворити здобули перемоги у своїх зустрічах, сумувати численним вболівальникам у спорткомплексі «Конфермат» явно не доводилося. Про перипетії перших поєдинків стадії плей-офф у дивізіонах 4 та 5 далі у нашому огляді.

ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – «Смайл» – 1:3 (0:2)

Арбітри: Шашин, Фарина

Голи: О. Кучерявий (39) – Лисий (7, 8), Павловський (31)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Шперчук, О. Кучерявий, Вад. Побута, І. Кучерявий, Ільчишин, Попов, Онищук, Матвеєв, Гуменяк, Ковальчук, Дядюк

«Смайл»: Фурман, Грильов, Лисий, Швець, Ціпко, Павловський, Геут, Міхно

Те, про що так довго мріяли гравці «Смайла», нарешті стало реальністю. Підопічні Віталія Міхна нарешті зуміли взяти усю волю в кулак, і перервати серію невдач, здобувши першу перемогу у сезоні. Сталося це в стартовій грі Втішного Кубку, в якій суперником «смайлівців» була ДЮФК «Проскурів-Фортуна». Номінальні гості активніше розпочали поєдинок, і завдяки дублю Лисого пішли на перерву із вагомим гандикапом у два забиті м’ячі. Після перерви «Смайл» вирішив не зупинятися на досягнутому, і невдовзі зусиллями Павловського зняли усі питання щодо переможця. ДЮФК «Проскурів-Фортуна» ж голом престижу від Кучерявого спромоглася лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 3:1 на користь «Смайла».

«Інтерпродсервіс» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 5:2 (0:1)

Арбітри: Фарина, Шашин

Голи: Вихренко (26), Панькевич (31, 40), Гарбар (34, 39) – Кіт (2), Вербовий (37)

«Інтерпродсервіс»: С. Малукалов, І. Малукалов, Гарбар, Рауфі, О. Нік, М. Нік, Вихренко, Панькевич, Пашьепа, Іщук, Ніцак

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Кіт, Король, Вербовий, Коваль, Коваленко, Кравчук, Омарі, Бойчук

Попередження: Вихренко (7), О. Нік (13)

Вилучення: О. Нік (35, друге попередження)

Неймовірно напруженим видався стартовий поєдинок 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 5, в якому силами мірялися «Інтерпродсервіс» та ДЮСШ «Спортлідер+». Впевненіше перший тайм провели «лідери», які завдяки швидкому голу Кота пішли на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, однак в другій половині матчу цікавіше виглядали вже гравці «Інтерпродсервіса», які доволі швидко провівши три поспіль м’ячі у ворота Райтаровського, переламали хід подій на майданчику на свою користь. Віддамо належне підопічним Миколи Сохорука, які не опустили руки, і вже доволі швидко зусиллями Вербового скоротили відставання до мінімуму, після цього в надії перейшовши на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід жодних приємних дивідендів «лідерам» не приніс. Навпаки Панькевич та Гарбар оформили дублі, забиваючи вже у порожні ворота після помилок суперника при розіграші «зайвого», і зняли усі питання щодо переможця – 5:2 на користь «Інтерпродсервіса», який стає першим півфіналістом плей-офф у дивізіоні 5, а ось ДЮСШ «Спортлідер+» продовжить свою боротьбу за підвищення у класі в Кубку Поділля.

МФК «Ехо» – «МобіФренд» – 5:3 (2:0)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітр: Фарина

Голи: А. Якимчук (13), Сметана (15), Віколаш (35, 35), С. Якимчук (37) – Нігловський (29, 36), Султанов (32)

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Бородій, Віколаш, Сметана, Пастух, Сторожук

«МобіФренд»: Вакух, Мазур, Султанов, Гулько, Герасимчук, Співак, Ладунець, Єременко, Нігловський

Попередження: Ладунець (9), Вакух (37)

Стартував у плей-офф із перемоги і МФК «Ехо», який в першій грі чвертьфінальної серії переграв «МобіФренд». Фактично, доля протистояння була вирішена ще у першій 20-ти хвилинці, впродовж якої колектив із Ярмолинець у впевненому стилі провів два «сухих» м’ячі у ворота Гулько. Після перерви «МобіФренду» ж вдалося вирівняти становище на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першого тайму Вакух і компанія так і не зуміли – 5:3 на користь МФК «Ехо», яке завдяки цьому успіху стає на крок ближчим до виходу у півфінал плей-офф у дивізіоні 4. В складі переможців найбільш активним був Максим Віколаш – в його активі два забиті м’ячі.

«Армада» – «Раково-сіті» – 3:5 (2:1)

Перший матч: 5:5

Арбітр: Муляр

Голи: Жеребний (10), Курманський (15), Юрчук (25) – Рубцов (9), Дашкевич (22, 32), Кочетков (28), Михайленко (30)

«Армада»: Велічко, Юрчук, Жеребний, Побережний, Левковицький, Квасниця, Верескун, Курманський

«Раково-сіті»: Приведенець, Лапенюк, Кочетков, Бобцов, Сорока, Романов, Сонник, Дашкевич, Жук, Рубцов, Михайленко, Гурман, Рогатюк, Шкарбун

Попередження: Жеребний (37)

Продовжує боротьбу за призові місця у дивізіоні 4 і «Раково-сіті», яке за сумою двох стикових матчів за вихід в 1/4 фіналу переграло «Армада». Саме шанси «Армади» на підсумковий рахунок впродовж левової частки ігрового часу виглядали дещо привабливішими, оскільки на боці Юрчука і компанії була мінімальна перевага у рахунку, однак на кінцівку зустрічі номінальних господарів відверто не вистачило. «Армада» «підсіла» фізично, чим з блиском скористався її суперник, який тричі поспіль під завісу основного часу змусивши капітулювати Величка, зумів вирвати переможний результат, а з ним – путівку у наступне коло змагань. В підсумку – 5:3 на користь «Раково-сіті», суперником якого у 1/4 фіналу стане «Фахівець».

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – «Фортуна» – 8:4 (4:3)

Голи: Зеленко (8, 15, 36), Гизлик (11, 18, 40), Олещук (24, 37) – Куцак (5), Романов (9), Коваль (20, 23)

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»: Гулько, Зеленко, Шостак, Гизлик, Олещук, Рудницький, Радюк, Бистрицький

«Фортуна»: Балабанов, Молодих, Коваль, Мельник, Гурницький, Романов, К. Флерко, Ю. Флерко, Кузюткін, Кравчук, Куцак, Туменко

Попередження: Кравчук (13), Туменко (39)

Ще одним півфіналістом плей-офф у дивізіоні 5 став ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», який в неймовірно видовищному поєдинку 1/4 фіналу здолав опір «Фортуни». Левову частку ігрового часу рівна гра справедливо знаходила рівне відображення у цифрах на табло, однак в середині другої 20-ти хвилинки вдалася взнаки мінімальна перевага команди із Городка в класі, яка забивши два поспіль м’ячі без відповіді у ворота Балабанова, зробила вагому заявку на підсумковий успіх. «Фортуна» ж відразу пішла рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, однак це не принесло очікуваного результату Ковалю і компанії. Навпаки, «зенітівці» провівши ще два м’ячі у порожню ціль після разючих позиційних помилок суперника зняли усі питання щодо переможця – 8:4 на користь ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», на який в 1/2 фіналу очікує зустріч із «Інтерпродсервісом», а ось «Фортуна», яка залишала майданчик під заслужені овації трибун, продовжить боротьбу в Кубку Поділля, де намагатиметься здобути одну з двох вакантних путівок на підвищення у класі. Що ж до звітного матчу, то в складі переможців найбільш теплих слів заслуговує дует Зеленко-Гизлик, кожен з якого відзначився хет-триком.

«Агробізнес» – ДЮЦ «Іскра» – 5:2 (1:0)

Арбітри: Стецюк, Ратушний

Голи: Наталюк (16, 35), Гоцуляк (25, 29), Кошовський (39) – Кучеревич (39), Калинюк (40, аг.)

«Агробізнес»: Бабійчук, Кошовський, Наталюк, Калинюк, Глуховатий, В. Цимбалюк, О. Цимбалюк, Суховерко, Гоцуляк

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Кучеревич, Шумський, Варвус, Ноль, Гузь, Місюра, Божко, Мировіцький, Сопілко

Попередження: Наталюк (12)

Продовжує боротьбу за призові місця в дивізіоні 5 і «Агробізнес», який в 1/4 фіналу плей-офф здолав ДЮЦ «Іскру». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками вболівальники в спорткомплексі «Конфермат» так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра колективу із Нової Ушиці, який зумів продемонструвати свої найкращі якості у другій 20-ти хвилинці, і доволі швидко провівши чотири м’ячі без відповіді у ворота Стецюка, зняв усі питання щодо переможця двобою ще задовго до фінального свистка. ДЮЦ «Іскра» ж зуміла лише відповісти двома влучними ударами під завісу матчу, цим самим дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – 5:2 на користь «Агробізнеса», в складі якого найбільш активним був тандем Наталюк-Гоцуляк, кожен з якого оформив по дублю у ворота суперників.

«Тролейбусник» – «Нейрон» – 10:2 (7:2)

Арбітри: Ратушний, Стецюк

Голи: Побережний (3, 14, 17), Волинець (9), Самолига (16, 22, 39), Гіджеліцький (18),Стрембіцький (20, 36) – Драпак (6), Моспан (10)

«Тролейбусник»: Дубінін, Афанасьєв, Гіджеліцький, Шупер, Самолига, Стрембіцький, Побережний, Мамонтов, Волинець

«Нейрон»: Вознюк, Кушнір, Моспан, Драпак, Сабадаш, Прудніков, Карелов

Попередження: Вознюк (21)

Останнім півфіналістом плей-офф у дивізіоні 5 став «Тролейбусник», який доволі несподівано розгромив «Нейрон». Першопричиною цьому ледве не феноменальна реалізація гольових моментів «тролейбусниками», а також натхненні дії лідерів атак номінальних господарів, Євгена Побережного та Олега Самолиги, в активі кожного з яких по три результативні удари. Вдалий почин партнерів по команді підтримали й інші гравці «Тролейбусника», які ще чотири рази колективними зусиллями змусили капітулювати Пруднікова. «Нейрон» ж за відсутності свого «забивали», Дудко, виглядав в атаці доволі беззубо, і зумів відповісти лише двома влучними ударами, чого вистачило лише на те, аби дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 10:2 на користь «Тролейбусника», який за вихід до фіналу плей-офф позмагається із «Агробізнесом».

«Тепловик» – «Стандарт» – 8:1 (4:1)

Перший матч: 2:2

Арбітр: Подворний

Голи: Кисіль (6), Стець (6, 34, 38), Шатілов (17, 26, 40), Лисий (20) – Гаврилюк (8)

«Тепловик»: Забіяка, Шатілов, Малий, В. Степко, Поліщук, Лисий, Кисіль, Стець, О. Степко, Тарадай

«Стандарт»: Горбатюк, В. Дідишен, Полупан, Бердецький, Якимчук, Рев’якін, Чернилевський, Касімов, Гаврилюк

Здобув путівку у 1/4 фіналу плей-офф і «Тепловик», який у другій стиковій грі каменя на каменя не залишив від скромного «Стандарту». Після доволі несподіваної нічиї у першому матчі цих суперників, на звітну гру «тепловики» вийшли максимально зарядженими на переможний результат, і забивши по чотири м’ячі у ворота Горбатюка в кожному із таймів, зняли усі питання щодо переможця двобою ще задовго до фінального свистка. Найактивнішими ж в стадії завершення атак в цей день у номінальних господарів були Стець та Шатілов, кожен з яких по три рази залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитого м’яча. Спантеличені таким розвитком подій гравці «Стандарта» зуміли відповісти лише голом престижу від Гаврилюка – переконлива перемога «Тепловика» із рахунком 8:1, який завдяки цьому успіху крокує до чвертьфіналу, де зіграє із «Ракетою».

«Ауді» – «Політ» – 3:2 (1:2)

Голи: Ковбасюк (7), Алексеєв (29, 37) – Крулік (3), Шуляк (20)

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Савчук, Алексеєв, Ялтуховський, Симчак, Загребельний, Ковбасюк, Козар, Бондарчук, Студенець

«Політ»: Пекнич, Крулік, Полюк, Бондар, Князь, Коваль, Майданюк, Мельничук, Дзюбинський, Шуляк

Попередження: Симчак (10), Загребельний (31) – Пекнич (30)

Потішило своїх вболівальників і «Ауді», яке в першій грі чвертьфінальної серії в нервовій грі переграли «Політ». Хоча, все для номінальних гостей у цій зустрічі, які пішли на перерву із мінімальним гандикапом у рахунку, розпочиналося навіть оптимістично, однак усі їх надії на здобуття переможного результату перекреслив Алексеєв. Рудоволосий універсал «Ауді» став справжнім «злим генієм» «Польоту», оформивши дубль в другому таймі і подарувавши своїй команді дуже потрібну перемогу – 3:2 на користь «Ауді», яке завдяки цьому успіху виходить вперед у серії до двох перемог.

«Ракета» – «Тепловик» – 4:2 (2:1)

Арбітр: Фертюк

Голи: Антончик (19, 36), Нечипор (20), Стрілець (29) – Тарадай (6), Лисий (39)

«Ракета»: Дзюбак, Нечипор, Слободян, Антончик, Стрілець, Горбієвський, Скринський, Муравський, Карасьов

«Тепловик»: Забіяка, Малий, Лисий, В. Степко, О. Степко, Стець, Шатілов, Кисіль, Тарадай, Поліщук, Стеценко, Атаманчук

На переможній ноті стартувала у плей-офф і «Ракета», яка в першій грі 1/4 фіналу переграла «Тепловик». Номінальні гості вийшли вперед у рахунку після швидкого голу Тарадая, однак розвинути свій успіх їм не судилося. Дався взнаки клас «Ракети», яка двічі змусивши капітулювати Забіяку ще до перерви, відпочивати пішла у ранзі переможця, а в другій 20-ти хвилинці в ефектному стилі довела справу до переможного завершення, провівши ще два м’ячі у ворота «Тепловика». Номінальні гості ж голом Лисого на останніх секундах ігрового часу спромоглися лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 4:2 на користь «Ракети».

«Фахівець» – «Раково-сіті» – 13:3 (6:2)

Голи: Семенюк (1, 34, 35), Атласюк (7), Бобік (13, 18), Присяжнюк (14), Хлопонін (17, 22, 24, 29, 31), Клімцов (40) – Сонник (2), Дашкевич (20), Рубцов (33)

«Фахівець»: Клімцов, Шевчук, Семенюк, Хлопонін, Атласюк, Присяжнюк, Бобік, Кирилюк, Паляниця, Голоднюк

«Раково-сіті»: Приведенець, Дашкевич, Сорока, Романов, Сонник, Михайленко, Рубцов, Лапенюк, Бобцов, Кочетков, Гурман, Рогатюк, Жук, Шкарбун

В заключному матчі ігрового вік-енду святкував перемогу «Фахівець», який в першій грі 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 4 декласував «Раково-сіті». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента, в підсумку відвантаживши у ворота бідолашного Приведенця тринадцять м’ячів, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найактивнішим у стадії завершення атак був Андрій Хлопонін, який заніс в свій актив п’ять результативних ударів. «Раково-сіті» ж після виснажливого матчу напередодні проти «Армади» явно бракувало ігрової свіжості, що і суттєво позначилося на підсумковому результаті для номінальних гостей, які трьома забитими голами спромоглися лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 13:3 на користь «Фахівця».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області