Преміум-ліга: підсумкова статистика розіграшу Втішного Кубку, Кубку Виклику та Кубку Поділля у всіх дивізіонах

0
1319

Надаємо Вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Втішного Кубку, Кубку Виклику та Кубку Поділля Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу у дивізіонах 1, 2, 3, 4 та 5

Втішний Кубок (дивізіони 4-5)

Гравець Команда Голи З пен.
Дідишен Владислав Стандарт 9
Курманський Олексій Армада 7
Максименко Віталій Армада 5
Левковицький Олександр Армада 4
Побережний Денис Армада 4
Полупан Олександр Стандарт 4
Шевчук Артем Армада 4
Верескун Роман Армада 3
Жеребний Віктор Армада 3
Касімов Дмитро Стандарт 3
Юрчук Андрій Армада 3
Гаврилюк Віталій Стандарт 2
Гуменяк Ярослав ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Лисий Олександр Смайл 2
Шперчук Дмитро ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Островський Дмитро Смайл 1
Павловський Михайло Смайл 1
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Фамілярський Віталій Смайл 1

Втішний Кубок (дивізіони 1-3)

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Спортлідер-2 11
Ковалишин Олег Спортлідер-2 8
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 8
Цуприк Олександр Прикордонник 7
Люблінський Артем Спортлідер-2 6
Соколюк Андрій Спортлідер-2 6
Огороднічук Денис Фаворит 5
Стець Андрій Ковчег-Воля 5
Веселовський Вадим Фаворит 4
Куліковський Богдан Прикордонник 4
Мельников Володимир Прикордонник 4
Мусієнко Костянтин Полонія 4
Нікіфоров Денис Спорттовари.com 4
Гнатюк Владислав Спорттовари.com 3
Грига Богдан Прикордонник 3
Кашаба Юрій Прикордонник 3
Ташкінов Владислав Фаворит 3
Чех Богдан Спортлідер-2 3
Альміз Олександр Фаворит 2
Дуда Володимир Ковчег-Воля 2
Дьомін Богдан Прикордонник 2
Задерейко Максим Ковчег-Воля 2
Леонов Олександр Ковчег-Воля 2
Мевша Володимир Фаворит 2
Понятовський Олександр Спорттовари.com 2
Присяжнюк Станіслав Спорттовари.com 2
Скотинянський Олександр Спорттовари.com 2
Черевко Юрій Спортлідер-2 2
Басистий Ярослав Прикордонник 1
Боденчук Сергій Полонія 1
Голенко Михайло Прикордонник 1
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 1
Качур Ігор Полонія 1
Ковальчук Михайло Полонія 1
Огороднічук Руслан Фаворит 1
Пахно Вадим Спорттовари.com 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 1
Понятовський Сергій Спорттовари.com 1
Ткачишин Тарас Фаворит 1
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 1
Цимбал Володимир Полонія 1
Шитенков Артур Ковчег-Воля 1

Дивізіон 5. Кубок Поділля

Гравець Команда Голи З пен.
Коваль Вадим Фортуна 5
Молодих Сергій Фортуна 3
Флерко Юрій Фортуна 3
Бойко Максим ДЮЦ Іскра 2
Дудко Віталій Нейрон 2
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 2
Кучеревич Владислав ДЮЦ Іскра 2
Флерко Костянтин Фортуна 2
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Вербовий Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 1
Вознюк Руслан Нейрон 1
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Куцак Максим Фортуна 1
Кушнір Роман Нейрон 1
Міровицький Олексій ДЮЦ Іскра 1
Місюра Ростислав ДЮЦ Іскра 1
Моргун Денис ДЮЦ Іскра 1
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 1
Туменко Олександр Фортуна 1

Дивізіон 4. Кубок Поділля

Гравець Команда Голи З пен.
Крулік Артур Політ 6
Герасимчук Вадим МобіФренд 5
Романов Владислав Раково-сіті 4
Рубцов Віталій Раково-сіті 4
Дашкевич Андрій Раково-сіті 3
Жук Андрій Раково-сіті 3
Кисіль Михайло Тепловик 3
Рукавець Дмитро МобіФренд 3
Сонник Владислав Раково-сіті 3
Бондар Віктор Політ 2
Вакух Дмитро МобіФренд 2
Квасниця Богдан Тепловик 2
Кочетков Володимир Раково-сіті 2
Лапенюк Антон Раково-сіті 2
Стець Дмитро Тепловик 2
Гурман Сергій Раково-сіті 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Лисий Павло Тепловик 1
Майданюк Ярослав Політ 1
Мельничук Валентин Політ 1
Михайленко Олександр Раково-сіті 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 1

Дивізіон 3. Кубок Виклику

Гравець Команда Голи З пен.
Трофанюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 5
Котирло Владислав Прикордонник-2 4
Яворський Андрій ЕкоАльт-Адрія 4
Якубенко Дмитро Прикордонник-2 4
Лис Віталій ЕкоАльт-Адрія 3
Муравський Андрій ФК “ЛП-Добряк” 3
Муравський Олексій ФК “ЛП-Добряк” 3
Шнира Андрій ЕкоАльт-Адрія 3
Юрах Юрій ФК “ЛП-Добряк” 2
Вавринюк Олександр Прикордонник-2 1
Жучковський Віталій ФК “ЛП-Добряк” 1
Зінченко Роман ФК “ЛП-Добряк” 1
Музика Юрій ЕкоАльт-Адрія 1
Скальський Олег ФК “ЛП-Добряк” 1

Дивізіон 3. Кубок Поділля

Гравець Команда Голи З пен.
Михайлов Олександр ЕкоАльт 6
Кукурудза Євген Дантист 5
Ращик Віталій Ветеран 5
Бондар Тимур Дантист 4
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 3
Сендель Олексій Ветеран 3
Матанчук Дмитро Ветеран 2
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 2
Розуман Андрій Дантист 2
Власов Віктор Ветеран 1
Деусов Олександр Ветеран 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 1
Камінський Руслан ЕкоАльт 1
Маркович Вадим ККФА-Vivasan 1
Мельник Олександр Дантист 1
Мокрота Олександр ЕкоАльт 1
Рибчинський Ростислав ЕкоАльт 1
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 1
Терещенко Костянтин Дантист 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 1

Дивізіон 2. Кубок Виклику

Гравець Команда Голи З пен.
Кореганов Іван Мустанг-Автолідер 4
Бойко Володимир Товтри 3
Мельник Богдан Новатор 3
Третьяков Дмитро Мустанг-Автолідер 3
Шадрін Євген Менс 3
Клапченко Роман Товтри 2
Лисий Іван Новатор 2
Садовнік Богдан Товтри 2
Вінницький Олександр Менс 1
Вараниця Олександр Новатор 1
Гілюк Олександр Менс 1
Гаєвський Владислав Товтри 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Косевич Олександр Мустанг-Автолідер 1
Ліщук Іван Товтри 1
Сердунич Вадим Товтри 1
Тернавський Назар Новатор 1

Дивізіон 2. Кубок Поділля

Гравець Команда Голи З пен.
Блажко Микола Олімп 7
Деговець Олег Олімпік 6
Папроцький Сергій Патріот 5
Полупан Олександр Олімпік 5
Гуліватий Руслан Олімп 4
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 4
Муляр Віталій Олімпік 4 (1)
Кліщенко Вадим Олімпік 3
Подневич Володимир Олімп 3
Шляховий Олександр Філтекс-Аваль 3
Вакух Олег Філтекс-Аваль 2
Романов Дмитро Олімп 2
Свіщов Олександр Філтекс-Аваль 2
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 2
Атласюк Сергій Патріот 1
Бачинський Віталій Олімпік 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 1
Гуценюк Андрій Олімп 1
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 1
Зозуля Олександр Патріот 1
Золотар Ігор Олімп 1
Крижанівський Віктор Олімпік 1
Патоїшин Михайло Патріот 1
Подольський Андрій Філтекс-Аваль 1

Дивізіон 1. Кубок Виклику

Гравець Команда Голи З пен.
Стожик Сергій Евеліна 8
Мельник Максим Евеліна 6
Сергеєв Лев Арсенал 6
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 5
Шпаков Олег Ротор 4
Слободян Андрій Арсенал 3
Шлапак Віталій Арсенал 3
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 2
Белінський Микола Евеліна 2
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 2
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 2
Глушко Ігор Арсенал 2
Думанюк Артур Ротор 2
Красножон Дмитро Арсенал 2
Левченко Максим Ротор 2
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 2
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 2
Ісхаков Ігор Ротор 1
Мейко Владислав Конфермат-Епіцентр К 1
Морозов Андрій Ротор 1
Ошовський Артем Евеліна 1
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 1
Приступа Дмитро Евеліна 1
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 1
Туз Сергій Ротор 1
Штокало Григорій Евеліна 1

Дивізіон 1. Кубок Поділля

Гравець Команда Голи З пен.
Мороз Віталій Університет-Молокія 6
Муляр Андрій Тетра 5
Диняк Тимофій Тетра 4
Полупан Сергій Тетра 4
Яровий Сергій Університет-Молокія 4
Глаз Вадим Газовик 3
Сакович Віталій Університет-Молокія 3
Ситник Олег Газовик 3
Антонюк Володимир Університет-Молокія 2
Богославський Андрій Університет-Молокія 2
Михальчук Дмитро Газовик 2
Нємий Артур Газовик 2
Федорко Артем Університет-Молокія 2
Юхимчук Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Бармак Андрій Газовик 1
Грищук Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 1
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Остапишен Сергій Газовик 1
Терлецький Павло Тетра 1
Ячмінь Дмитро Університет-Молокія 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ