Преміум-ліга: результати 13-ого туру

0
1352

Надаємо Вашій результати чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
13 Спортлідер-3 – Газовик 13.02 УМВС 12.30 3:1
13 Феміда-Старлайф – Конфермат-Епіцентр К 13.02 УМВС 13.45 5:0
13 Університет-Молокія – Ковчег-Воля 13.02 УМВС 15.00 5:0
13 Ротор – Динамо-УМВС 13.02 УМВС 16.15 3:6
13 Кардіфф – Спортлідер-2 13.02 УМВС 17.45 5:4
13 Арсенал – Евеліна 13.02 УМВС 19.00 3:3
13 Тетра – Хмельницькі делікатеси 13.02 УМВС 20.15 1:5
С Університет-Молокія – Арсенал (1 гра) 14.02 УМВС 13.00 8:3
С Тетра – Конфермат-Епіцентр К (1 гра) 14.02 УМВС 14.15 6:5
ДИВІЗІОН 2
13 Бамбук – Фаворит 14.02 ХНУ 13.00 11:0
13 Філтекс-Аваль – Вентс 14.02 ХНУ 14.00 2:6
13 Мустанг-Автолідер – Патріот 14.02 ХНУ 15.00 4:2
13 Лада – Прикордонник 14.02 ХНУ 16.00 3:2
13 Новатор – Олімп 14.02 ХНУ 17.00 4:3
13 Красилів-Ортопед – Олімпік 14.02 ХНУ 18.00 6:2
13 Товтри – Менс 14.02 ХНУ 19.00 3:4
С Бамбук – Новатор (1 гра) 17.02 ХНУ 18.00  
С Філтекс-Аваль – Товтри (1 гра) 17.02 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
13 Спорттовари.сом – Прикордонник-2 14.02 Конфермат 14.00 6:7
13 Екоальт – Ветеран 14.02 Конфермат 15.00 6:8
13 ФК «Литвина» – Атлетик-Ферозіт 14.02 Конфермат 16.00 5:6
13 AVIVA – Полонія 14.02 Конфермат 17.00 6:4
13 Дантист – Родові помістя-Адвокат 14.02 Конфермат 18.00 8:2
13 Екоальт-Адрія – Карат-Олешин 14.02 Конфермат 19.00 3:11
13 KKФА-VIVASAN – ФК «ЛП-Добряк» 14.02 Конфермат 20.00 3:2
С ФК «Литвина» – Дантист (1 гра) 18.02 Конфермат 20.00  
С Атлетик-Ферозіт – ФК «ЛП-Добряк» (1 гра) 18.02 Конфермат 21.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
12 Фахівець – МФК ЕХО (1 гра) 13.02 Конфермат 13.00 3:3 пен. 4:5
В Смайл – Армада (втішний кубок) 13.02 Конфермат 14.00 0:13
В ДЮФК «Фортуна» – Стандарт (втішний кубок) 13.02 Конфермат 15.00 4:9
12 ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – Інтепродсервіс (2 гра) 13.02 Конфермат 16.00 8:2
12 Ракета – АУДІ (1 гра) 13.02 Конфермат 17.00 6:5
12 Агробізнес – Тролейбусник  (2 гра) 13.02 Конфермат 18.00 5:4
В Раково-сіті – Мобіфренд (5-8 місце) 13.02 Конфермат 19.00 5:3
В Тепловик – Політ (5-8 місце) 13.02 Конфермат 20.00 2:4
В Фортуна – ДЮСШ Спортлідер+ (5-8 місце) 14.02 Конфермат 12.00 7:0
В ДЮЦ «ІСКРА» – Нейрон (5-8 місце) 14.02 Конфермат 13.00 3:0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ