Преміум-ліга: результати чергових матчів плей-офф

0
1274

Надаємо Вашій результати чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
В Спортлідер-2 – Спортовари.сом (втішний кубок) 05.03 УМВС 13.00 9:3
В Ротор – Конфермат-Епіцентр К (кубок Виклику) 05.03 УМВС 14.15 5:5
12 Плей-офф 12 фіналу Феміда-Старлайф – Динамо-УМВС (1 гра) 05.03 УМВС 15.30 5:2
В Арсенал – Евеліна (кубок Виклику) 05.03 УМВС 16.45 7:10
12 Плей-офф 12 фіналу Спортлідер-3 – Кардіфф (1 гра) 05.03 УМВС 18.00 6:0
В Хмельницькі делікатеси – Університет (кубок Поділля 5-8 місце) 05.03 УМВС 19.15 2:15
В Ковчег-Воля – Фаворит (втішний кубок) 05.03 УМВС 20.30 2:3
12 Плей-офф 12 фіналу Феміда-Старлайф – Динамо-УМВС (2 гра) 06.03 УМВС 13.00 7:3
В Газовик – Тетра (кубок Поділля 5-8 місце) 06.03 УМВС 14.15 3:4
12 Плей-офф 12 фіналу Спортлідер-3 – Кардіфф (2 гра) 06.03 УМВС 15.30 6:4
ДИВІЗІОН 2
14 Плей-офф 14 фіналу Олімпік  – Бамбук (3 гра) 02.03 ХНУ 18.00 1:4
14 Плей-офф 14 фіналу Лада – Патріот (3 гра) 02.03 ХНУ 19.00 4:1
12 Плей-офф 12 фіналу Красилів-Ортопед – Лада (1 гра) 05.03 ХНУ 13.00 5:5 пен. 5:3
12 Плей-офф 12 фіналу Бамбук – Вентс

(1 гра)

05.03 ХНУ 14.00 2:3
12 Плей-офф 12 фіналу Бамбук – Вентс

(2 гра)

06.03 ХНУ 13.00 3:3 пен. 2:4
В Прикордонник – Полонія (втішний кубок) 06.03 ХНУ 14.00 7:3
В Товтри – Менс (кубок Виклику) 06.03 ХНУ 15.00 6:1
12 Плей-офф 12 фіналу Красилів-Ортопед – Лада (2 гра) 06.03 ХНУ 16.00 2:0
В Філтекс-Аваль – Олімп (кубок Поділля 5-8 місце) 06.03 ХНУ 17.00 4:6
В Мустанг-Автолідер – Новатор (втішний кубок) 06.03 ХНУ 18.00 3:1
В Олімпік – Патріот (кубок Поділля 5-8 місце) 06.03 ХНУ 19.00 9:1
ДИВІЗІОН 3
14 Плей-офф 14 фіналу AVIVA – Дантист (3 гра) 03.03 Конфермат 20.00 4:1
14 Плей-офф 14 фіналу Карат-Олешин – ЕкоАльт  (3 гра) 03.03 Конфермат 21.00 2:2 пен. 4:3
12 Плей-офф 12 фіналу Атлетик-Ферозіт – Карат-Олешин (1 гра) 05.03 Конфермат 15.00 3:2
12 Плей-офф 12 фіналу Родові помістя-Адвокат – AVIVA (1 гра) 05.03 Конфермат 16.00 2:2 пен. 3:2
12 Плей-офф 12 фіналу Атлетик-Ферозіт – Карат-Олешин (2 гра) 06.03 Конфермат 13.00 5:4
12 Плей-офф 12 фіналу Родові помістя-Адвокат – AVIVA (2 гра) 06.03 Конфермат 14.00 0:3
В ЕкоАльт – Дантист (кубок Поділля 5-8 місце) 06.03 Конфермат 15.00 6:5
В Прикордонник-2 – ФК «ЛП-Добряк» (Кубок Виклику) 06.03 Конфермат 16.00 5:7
В Ветеран – ККФА-VIVASAN (кубок Поділля 5-8 місце) 06.03 Конфермат 17.00 5:5
ДИВІЗІОН 4
АУДІ – МФК ЕХО (1 гра) 05.03 Конфермат 17.00 7:5
Ф Фахівець – Ракета (1 гра) 05.03 Конфермат 18.00 5:1
Ф Фахівець – Ракета (2 гра) 06.03 Конфермат 18.00 4:2
3 м АУДІ – МФК ЕХО (2 гра) 06.03 Конфермат 19.00 3:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ