Преміум-ліга: результати матчів ігрового вік-енду

0
1089

Надаємо Вашій результати чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
В Газовик – Хмельницькі делікатеси (кубок Поділля 5-8 місце) 12.03 УМВС 17.30 7:1
Плей-офф за третє місце Динамо-УМВС – Кардіфф (1 гра) 12.03 УМВС 18.45 3:6
Ф Плей-офф Фінал Спортлідер-3 – Феміда-Старлайф (1 гра) 12.03 УМВС 20.00 1:0
В Тетра – Університет-Молокія (кубок Поділля 5-8 місце) 12.03 УМВС 21.15 2:4
В Спортлідер-2 – Прикордонник (втішний кубок) 13.03 УМВС 12.00 4:3
В Арсенал – Конфермат-Епіцентр К (кубок Виклику 9-12 місце) 13.03 УМВС 13.15 4:9
Плей-офф за третє місце Динамо-УМВС – Кардіфф (2 гра) 13.03 УМВС 14.30 13:5
Ф Плей-офф Фінал Спортлідер-3 – Феміда-Старлайф (1 гра) 13.03 УМВС 15.45 2:2 пен. 4:5
ДИВІЗІОН 2
Ф Плей-офф Фінал Красилів-Ортопед – Вентс (1 гра) 12.03 ХНУ 18.00 1:1 пен. 7:6
Плей-офф за третє місце Лада  – Бамбук (1 гра) 12.03 ХНУ 19.00 2:5
Ф Плей-офф Фінал Красилів-Ортопед – Вентс (2 гра) 13.03 ХНУ 13.00 5:1
Плей-офф за третє місце Лада  – Бамбук (2 гра) 13.03 ХНУ 14.00 6:7
В Ковчег-Воля – Полонія (втішний кубок) 13.03 ХНУ 15.00 3:3
В Олімпік – Філтекс-Аваль (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 ХНУ 16.00 6:6
В Патріот – Олімп (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 ХНУ 17.00 2:3
В Фаворит – Спортовари.сом (втішний кубок) 13.03 ХНУ 18.00 8:3
В Новатор – Товтри (кубок Виклику 9-12 місця) 13.03 ХНУ 19.00 3:1
ДИВІЗІОН 3
12 Плей-офф 14 фіналу Родові помістя-Адвокат – AVIVA (3 гра) 10.03 Конфермат 21.00 2:2 пен. 5:3
Ф Плей-офф Фінал – Атлетик-Ферозіт –Родові помістя-Адвокат (1 гра) 12.03 Конфермат 17.00 5:3
Плей-офф за третє місце Карат-Олешин –- AVIVA (1 гра) 12.03 Конфермат 18.00 10:4
Ф Плей-офф Фінал – Атлетик-Ферозіт –Родові помістя-Адвокат (2 гра) 13.03 Конфермат 15.00 2:2 пен. 6:5
Плей-офф за третє місце Карат-Олешин –- AVIVA (2 гра) 13.03 Конфермат 16.00 10:6
В Дантист – ККФА-VIVASAN (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 Конфермат 17.00 3:3
В Ветеран-Екоальт (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 Конфермат 18.00 5:1
ДИВІЗІОН 4 та 5
3 м Плей-офф за 3 місце АУДІ – МФК ЕХО (3 гра) 10.03 Конфермат 20.00 6:5
Стикові матчі
С Стикові ігри Прикордонник-2 – АУДІ (1 гра) 12.03 Конфермат 16.00 4:9
С Стикові ігри Екоальт-Адрія – МФК ЕХО (1 гра) 12.03 Конфермат 19.00 2:7
С Стикові ігри Екоальт-Адрія – МФК ЕХО (2 гра) 13.03 Конфермат 13.00 3:6
С Стикові ігри Прикордонник-2 – АУДІ (2 гра) 13.03 Конфермат 14.00 7:7

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ