Преміум-ліга: результати стартових матчів 8-ого туру та чергових поєдинків розіграшу Кубку

0
1137

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
8 Феміда-Старлайф – Евеліна 09.01 УМВС 13.30 0:0
8 Хмельницькі делікатеси – Динамо-УМВС 09.01 УМВС 14.45 2:4
8 Кардіфф – Арсенал 09.01 УМВС 16.00 11:3
8 Газовик – Університет-Молокія 09.01 УМВС 17.15 2:2
8 Ковчег-Воля – Тетра 09.01 УМВС 18.45 2:3
8 Спортлідер-2 – Ротор 09.01 УМВС 20.00 1:2
8 Спортлідер-3 – Конфермат-Епіцентр К 09.01 УМВС 21.15 7:5
КУБОК 14 ФІНАЛУ
К Красилів-Ортопед – Феміда-Старлайф (2 гра) 10.01 УМВС 12.00  
К Товтри – Кардіфф (2 гра) 10.01 УМВС 13.15  
К Спортлідер-2 – Конфермат-Епіцентр К (2 гра) 10.01 УМВС 14.30  
К Тетра – Спортлідер-3 (2 гра) 10.01 УМВС 15.45  
ДИВІЗІОН 2
8 Патріот – Красилів-Ортопед 09.01 ХНУ 13.00 3:10
8 Олімпік – Менс 09.01 ХНУ 14.00 6:3
8 Бамбук – Товтри 09.01 ХНУ 15.00 5:1
8 Мустанг-Автолідер – Філтекс-Аваль 09.01 ХНУ 16.00 3:2
8 Олімп – Прикордонник 09.01 ХНУ 17.00 7:6
8 Вентс – Новатор 09.01 ХНУ 18.00 6:2
8 Фаворит – Лада 09.01 ХНУ 19.00 2:6
КУБОК МАЛИЙ 12 ФІНАЛУ
КМ Газовик – Лада 10.01 ХНУ 14.00  
КМ Динамо-УМВС – Прикордонник 10.01 ХНУ 15.00  
ДИВІЗІОН 3
8 Атлетик-Ферозіт – AVIVA 10.01 Конфермат 13.00  
8 Родові помістя-Адвокат – ЕкоАльт-Адрія 10.01 Конфермат 14.00  
8 Дантист – Спорттовари.сом 10.01 Конфермат 15.00  
8 Полонія – Карат-Олешин 10.01 Конфермат 16.00  
8 ФК «ЛП-Добряк» – ФК «Литвина» 10.01 Конфермат 17.00  
8 KKФА-VIVASAN – ЕкоАльт 10.01 Конфермат 18.00  
8 Ветеран – Прикордонник-2 10.01 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
7 Нейрон – ДЮСШ Спортлідер+ 09.01 Конфермат 11.00 6:4
7 Політ – МФК «ЕХО» 09.01 Конфермат 12.00 1:6
7 Інтерпродсервіс – Смайл 09.01 Конфермат 13.00 14:0
7 ФК «Зеніт» – ДЮФК «Фортуна» 09.01 Конфермат 14.00 12:1
7 Ракета – МобіФренд 09.01 Конфермат 15.00 7:2
7 Раково-сіті – Фахівець 09.01 Конфермат 16.00 3:5
7 Фортуна – Тролейбусник 09.01 Конфермат 17.00 5:6
7 Стандарт – Тепловик 09.01 Конфермат 18.00 2:5
7 АУДІ – Армада 09.01 Конфермат 19.00 8:5
7 Агробізнес – ДЮЦ «ІСКРА» 10.01 Конфермат 12.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ