«Продексім» – «Сокіл» 7:1. Почали добре, закінчили розгромом

0
709

В останньому турі регулярного чемпіонату «Сокіл» з великим рахунком програв у Херсоні

«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький)  7:1 (4:1)

Арбітри: Юрій Кондратьєв, Дмитро Каркаєв (обидва – Київ)

Cпостерігач арбітражу: Юрій Щепанський (Львів)

Голи: Ланко (6,40), Фумаса (9), Бербенцев (10), Подлюк (13,аг), Білоцерківець (28), Калуков (34) – Мартинюк (2)

«Продексім»: Ципун (Савенко,21) – Ланко, Бессалов, Скорий, Фумаса – Фетько, Свірідов, Бербенцев, Калуков, Білоцерківець

Головний тренер: Карлос Барбоза

«Сокіл»: Ліпчинський – Хамдамов (кап.), Кручек, Кіт, Подлюк – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Вербовий, Цилепа. Запасні: Чех.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Бербенцев (38)

Вилучення: Хамдамов (34)

Початок матчу в Херсоні став вдалим для наших хлопців – вже на 2-й хвилині Вербовий точною передачею вивів Мартинюка один на один з Ципуном, і той повторним ударом відправив м’яч у сітку – 0:1. Херсонці відповіли двома гострими випадами у виконанні Фетька, але впевнено зіграв Ліпчинський, який в цьому матчі зайняв місце у воротах «Сокола».

Кілька хвилин на майданчику точилася рівна гра, а потім «соколята» припустилися двох поспіль необов’язкових помилок в обороні, друга з яких закінчилася голом Ланка – 1:1.

Через три хвилини господарі вийшли вперед – знову помилка при передачі, перехоплення, швидка контратака, і Фумаса з близької відстані «пробив» Ліпчинського – 2:1.

Не встигли наші прийти в себе, як «Продексіму» вдався розіграш кутового, і Бербенцев з близької відстані проштовхнув м’яч у ворота – 3:1.

Подоляни відповіли гострим випадом у виконанні Щербаня, але впевнено зіграв Ципун, а на 13-й господарі забили четвертий гол – Подлюк, перериваючи простріл з флангу, зрізав м’яч у свої ворота.

В кінці тайму «Соколу» вдалося вирівняти гру і провести кілька перспективних атак, але після удару Хамдамова м’яч пролетів поруч з «дев’яткою», неточними були удари Подлюка і Мартинюка, і ще два удари все того ж Хамдамова парирував Ципун.

У другому таймі Барбоза замість Ципуна випустив Савенко, який став підключатися до атак «Продексіма» в ролі п’ятого. Надії на те, що «соколята» зуміють вирівняти гру, не виправдалися, і на 28-й хвилині Білоцерківець зробив рахунок 5:1.

У час, що залишився «Продексім» забив ще двічі (Калуков і Ланко), Хамдамов заробив вилучення, намагаючись зупинити Ланка, котрий виходив на порожні ворота, Калуков і Бербенцев пробили в штангу, а Ліпчинський кілька разів виручив нашу команду.

У підсумку – поразка з великим рахунком 1:7, четверте місце за підсумками регулярного чемпіонату, і львівська «Енергія» в ролі суперника в 1/4 фіналу плей-офф. Перші ігри якого пройдуть в Хмельницькому 24-25 березня.