“Пяст” – “Сокіл” – нічия з позиції сили.

0
2154

Після вчорашньої перемоги  «Сокіл» виходив на сьогоднішній матч проти польського «Пяста» з рішучим бажанням довести не випадковість  своєї минуло денної переваги.  Склад у команди Романа Ковальчика залишився практично незмінним, за виключенням зміни у воротарській позиції – замість Владислава Ліпчинського на поле вийшов Богдан Чех. У наших суперників з’явилось кадрове поповнення  – Густаво Коутіньо, ще один бразильський легіонер команди з Глівіце, відновився після ушкодження і готовий був підсилити атакуючу ланку господарів.

Почався матч, як і вчора, з атак обох команд. Обидва колективи одразу ж почали шукати шляхи до воріт суперника, але ефективніше це знову таки вдалось саме нашій команді. Владислав Щербань після розіграшу кутового вправніше за всіх розібрався на «п’ятачку» та добив м’яч у сітку. 1:0 – уже на 13-й хвилині матчу.  Незважаючи на забитий гол, наші гравці не зупинилися на досягнутому, та продовжили комбінувати на чужій половині поля. До честі суперника слід відзначити, що і «Пяст» не відсижувався в  обороні  та раз по раз завдавав клопоту нашій захисній ланці.  Двічі міг відзначатись Густаво Коутіньо (дальні постріли якого парирував Чех) та Адам Йончик (не влучив у ціль з 6 метрів). У складі нашої команди найреальніші моменти для збільшення рахунку мали  Богдан Кручек (нереалізований вихід сам на сам) та Артур Подлюк (знову таки відмінно зіграв Міхаїл Денджік ).

sokol-futsal-6-620x374

Другу половина матчу більш активно розпочали футзалісти хмельницької команди (Максим Цилепа влучив у стійку, а Владислав Щербань у поперечину воріт польської дружини) і невдовзі це принесло очікуваний результат – Вадим Кіт на 29 хвилині подвоїв рахунок , поціливши у ворота з лінії штрафного майданчику. Господарі поля скоріше по інерції продовжували атакувати, але до справжніх гольових моментів біля наших воріт діло так і не дійшло. Аж доки не прийшла фінальна 40 хвилина. Дві помилки наших гравців біля власних воріт дозволили суперникові зрівняти рахунок у зустрічі та відібрати перемогу, яка здавалось вже була у кишені «соколят». Відзначились Марек Буганскі та найактивніший гравець у складі суперника – Густаво Коутіньо.

sokol-futsal-620x413

У підсумку – 2:2, дещо нелогічна нічия, якщо аналізувати хід поєдинку. Звісно, потрібно відмітити нашого суперника, команду «Пяст» за бажання  боротися до останнього, а нашим хлопцям  хочеться подякувати за якісну гру та проявлені  бійцівські якості, які допомогли їм достойно проявити себе у матчах міжнародного рівня.