“Сокіл” у Польщі: поразка у другому матчі

0
3206

У своєму другому матчі “соколята” поступилися чемпіону Польщі – “Рекорду” із Бельско-Бяла.

«Рекорд» (Бельско-Бяла) – «Сокіл» (Хмельницький) 5:3 (4:0)

Голи: Яновський (5,16), Бель (26,10-метровий), Кубік (32), Алекс Віана (42) – Вербовий (51), Хамдамов (53), Подлюк (67)

«Рекорд»: Наврат (Калужа) – Поплавський, Бондар, Будняк, Марек, Яновський, Кубік, Сурмяк, Бель, Мура, Дудек, Алекс Віана, Госьер.

Головний тренер: Анджей Шлапа

«Сокіл»: Ліпчинський – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Подлюк – Кручек, Кіт, Хамдамов (кап.), Вербовий, Зощук. Запасні: Чех, Первєєв, Хмиз, Черниш.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Відзначимо, що за обопільною згодою команди зіграли два тайми по 35 хвилин “брудного” часу.

Після перемоги у Хожуві «Сокіл» переїхав у містечко Бельско-Бяла де у рамках польського турне його очікував матч проти чинного чемпіона – «Рекорда». Команда більш високого рівня ніж вчорашній наш суперник, яка має у своєму складі низку висококласних гравців. І перший тайм це досить наочно показав. Спочатку Ян Яновський двічі скористався помилками нашого захисту, згодом Лукаш Бель наказав «соколят» за перебір командних фолів, а наприкінці тайму вже Міхал Кубік довів рахунок до великого – 4:0. Кілька небезпечних атак провели і наші хлопці, але то Барталомей Наврат, а подекуди і власна невпевненість завадили гравцям бодай розмочити рахунок.

DSC00619

Другий тайм знову розпочався з атак хмельницької команди. Близькі до успіху були Хамдамов, Щербань, Мартинюк, але м’яч вперто не йшов у ворота. Натомість суперник  не пробачив нам такої щедрості і в п’ятий раз засмутив Ліпчинського. Бразилець Алекс Віана потужно поцілив у дев’ятку  наших воріт – 5:0.

DSC00637

Здавалось би справу зроблено, але до честі «Сокола», це не зламало бажання гравців боротися до останнього. І повів їх за собою той, хто і повинен це робити – капітан. Спочатку Хамдамов обікрав суперника і викотив м’яч на порожні ворота Владиславу Вербовому, а через декілька хвилин  уже сам впевнено поцілив у нижній кут воріт – 5:2. Надалі обидві команди діяли на зустрічних курсах, мали низку  шансів для зміни рахунку. На 65-й хвилині «соколята» перейшли на гру з п’ятим польовим і через дві хвилини Артур Подлюк добив м’яч у сітку після власного ж удару і сейва Міхала Калужи.

DSC00659

Нажаль, на більше відведеного часу не вистачило і табло зафіксувало остаточний рахунок – 5:3 на користь чемпіона Польщі.

Прес-служба «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ