Роман Ковальчик: «Обидва тайми провели досить рівно, не вистачило впевненості в завершальній фазі атаки»

0
827

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик прокоментував гру 2-го туру чемпіонату України з футзалу, в якій його команда поступилася київському «ХІТу» 1:4

– Роман Миколайович, перший тайм завершився 1:1, а другий для нашої команди 0:3, і у того, хто не бачив гру, може скластися враження, що наша команда провела два різних тайми, і другий провалила. Як, на Ваш погляд, було насправді?
– Насправді хлопці провели два тайми так, як я від них цього хотів. В домашніх і тактичних заготовках вони з усім справлялися, а в другому таймі в очі почала впадати невеличка фізична та психологічна втома, і на цій втомі ми десь недопрацювали в індивідуальному аспекті. Хлопці почали закриватися, недопрацьовувати в ігрових моментах, в боротьбі за м’яч. Тому в другому таймі так і пішло, що ми програли в три гола. Хоча і в нас було достатньо моментів: і в першому таймі їх було багато, і в другому чимало, і серед них були такі, які потрібно було реалізовувати. Тож, якщо брати загалом, то ми обидва тайми провели досить рівно, тільки в реалізації не вистачило індивідуальної майстерності, впевненості в завершальній фазі атаки.

– Наскільки вплив саме для «Сокола» був від незвичного покриття, яке було на майданчику в Кам’янець-Подільському?
– Покриття було таким, на яких ми грали на турнірі в Польщі, в тій же грі проти «Урагану». Нічого надзвичайного я в цьому не вбачаю, щоб правильно готовити команду. Тут потрібен правильний підхід в відновленні та дозуванні навантажень.

– Рік тому після поразки від «ХІТа» Вашим резюме по грі була фраза: «Нереалізація власних моментів та спірні рішення з боку арбітрів відіграли ключову роль долі матчу». Чи є вона актуальною і після суботньої гри?
– Нереалізація – так. Але рік тому у нас були зовсім інші гравці. Зараз ми вже бачимо, що в нас підібралися ті гравці, які потрібні. Залишилося лише тільки трошки все застабілізувати, і все піде, як потрібно. За суддівство? Ну, ви знаєте, зараз щось скажу, і потім будуть казати: «О, він знову почав робити акцент на суддівство». Ми гру програли самі, ми повинні самі грати так, щоб з тими двома чи трьома, що приїжджають та добавляються до наших суперників, все рівно вигравати. Тоді наші хлопці дійсно будуть чогось варті, тоді ми всі будемо чогось варті.

Скажу так, що як би арбітри не заважали, команда все рівно буде грати. А те, як арбітри судять, хай все буде на їхній совісті. Таке, на жаль, зараз твориться не тільки в футзалі, але і в інших видах спорту. Та й не тільки в спорті. Має пройти якийсь час, і, може, воно все поміняється і буде так, як має бути. Але ми, просто сидячи, нічого чекати не будемо – ми все рівно працюємо в своєму напрямку.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ