Роман Ковальчик: «Чекаю на видовищну гру»

0
2652

Головний тренер СК «Сокіл» – про перші шість турів, роботу над помилками і матч з «Енергією»

 Роман Миколайович, позаду третина регулярного чемпіонату. Ваші враження від гри команди і від чемпіонату взагалі?

– Давайте спочатку про команду. У мене двоякі враження від нашого виступу. З одного боку, ми стали більш професійними, і це позначилося на грі в кращу сторону. З іншого боку – не все склалося в деяких іграх так, як ми з хлопцями планували. Тобто ми зіграли гірше, ніж хотілося б. І в тренувальному процесі помітно, що деякі аспекти щодо ведення гри дуже важко виправляються і поліпшуються. Можу так сформулювати – чим більше ми граємо, тим помітніше для мене, що у нас ще дуже багато роботи.

Зрозуміло. А загалом по чемпіонату?

– Мене нічого не здивувало, як, напевно, і всіх інших тренерів команд Екстра-ліги. Команди підрівнялися, підтягнулися, чемпіонат став сильнішим і цікавішим саме з точки зору інтриги і непередбачуваності. Саме в цьому відношенні. В іншому не бачу змін ні в кращу, ні в гіршу сторону. Що в організації, що в суддівстві.

Які команди можете виділити?

Я вже говорив, що на даному етапі 5-6 команд можуть мати приблизно рівну кількість очок і йти щільною групою. Саме така зараз розстановка сил. Подивіться в таблицю – там зараз приблизно така картина.

А з гравців?

– Нових імен немає. На провідних ролях ті ж гравці, що і в минулих сезонах. Так, додали деякі молоді гравці, але чогось надприродного я не побачив.

Попереду у «Сокола» дуже серйозний відрізок три матчі з «Енергією», ХІТом і «Продексімом». Якось спеціально готуєтеся?

– Ні. Нічого спеціального ми не робимо. Для нас і перші шість турів були складним відрізком. У нас є проблеми в грі, нам є над чим працювати. Ми до всіх ігор підходимо з максимальною відповідальністю, інакше не було б того результату, який сьогодні є. Звичайно, ми враховуємо при виборі тактики на гру, з яким суперником будемо грати, але кардинально нічого не змінюємо.

Після матчу з «Юні-Ламаном» тренер суперників назвав гравців «Сокола» легкоатлетами. Що скажете з цього приводу?

– Я так розумію, що він залишився незадоволений моїми гравцями. Я з ним погоджуся – я теж залишився ними незадоволений (посміхається). А якщо серйозно, то гра з «Юні-Ламаном» була, м’яко кажучи, не найкращою нашою грою. На мій погляд, наші гравці, навпаки, рухалися гірше, ніж можуть. Скажу більше – ми весь тиждень працюємо над тими помилками, які допустили в цьому матчі.

Наступна гра з львівською “Енергією”. Ваші очікування від гри з віце-чемпіоном?

– Думаю, що ця гра буде дуже цікавою для вболівальників. Швидкісна, силова, видовищна гра. І я думаю, що для обох тренерів вона дасть багату поживу для роздумів і подальшої роботи.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ