Роман Ковальчик: “Працюємо над силою та витривалістю” + ВІДЕО

0
2538

Головний тренер СК “Сокіл” у спілкуванні із клубною прес-службою розповів про кадрові зміни в складі хмельницької команди та підготовку СК “Сокіл” до старту нового сезону.

Романе Миколайовичу, розкажіть, як команда розпочала підготовчий період?

– Зараз ми працюємо в режимі дворазових тренувань – зранку і ввечері. Працюємо над силою та витривалістю. Фізичні навантаження досить пристойні, але ми даємо їх через різні спеціальні вправи. На мій погляд, це краще і ефективніше, ніж кроси або робота зі штангою.

За попередньою інформацією, команду покинули Тимощук і Моспан, а також поповнили Владислав Ліпчинський, Владислав Вербовий та Роман Мельник з “Сокола-3”. Чи є ще якісь зміни в складі?

– Так. Покинув команду Святослав Зубик, який вирішив закінчити ігрову кар’єру. Складно коментувати це рішення – адже кар’єра цього хлопця, в принципі, ще й не почалася. Можливо, свою роль зіграла ситуація, що склалася з викликом Зубика в молодіжну збірну України. Працюють з командою ще кілька молодих, перспективних гравців. За підсумками передсезонних зборів і турнірів буде зрозуміло, наскільки вони готові допомогти команді вже в цьому сезоні.

В яких турнірах команда візьме участь?

– З 1 серпня плануємо перейти в зал і почати цілеспрямовану підготовку до традиційного “Кубку Свободи”, який пройде в Хмельницькому з 15-го по 19-е серпня. За попередніми домовленостями, в ньому візьме участь 6-8 команд. А в кінці серпня вирушимо на турнір до Польщі. У цьому році в ньому візьмуть участь команди з Іспанії, Італії, Чехії, Фінляндії та Польщі.

Розраховуємо, що участь в такому турнірі дозволить нам отримати нашій команді такий необхідний міжнародний досвід.

А на завершення – відеосюжет від клубної прес-служби про те, як СК “Сокіл” готується до старту нового сезону:

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ