Роман Ковальчик: «Ставлю на молодість»

0
2363

В інтерв’ю клубній прес-службі Роман Ковальчик розповів про матчі в Польщі і збір в Словенії, а також поділився своїми враженнями про Євро-2018

Роман Миколайович, кілька слів про те, як команда працювала під час перерви в чемпіонаті? Були в Польщі, були в Словенії, які враження?

– І в Польщі і в Словенії весь процес був побудований в навчально-тренувальному режимі. У нас відбулися зміни в складі, в команду влилася група молоді, і необхідно було в максимально прискореному режимі дати цим хлопцям якомога більше інформації. Плюс ми підтримували фізичні кондиції.

Ваші враження від ігор з «Пястом»?

– Мене вразили наші молоді хлопці. Вони дуже добре зіграли в цих матчах. Зізнаюся відверто, я не очікував, що вони настільки швидко освояться і так впевнено зіграють. Ці ігри показали, що цей матеріал (посміхається), ці гравці – це ті люди, які нам потрібні. Вони можуть прогресувати і будуть прогресувати.

Як пройшов збір в Словенії?

– Дуже насичено. Вранці ми тренувалися, ввечері дивилися матчі Євро-2018. Плюс багато моментів розбирали. Повторюся, дуже багато потрібно було вкласти в голову новачкам, і дуже багато інформації давали матчі європейського чемпіонату. Необхідно було зрозуміти, як вони сприймають великий обсяг інформації, наскільки добре він засвоюється. І тут можу сказати, що мені багато чого сподобалося. Зрозуміло, що попереду ще багато роботи, однак видно, що молоді гравці розуміють, чого я від них хочу, і правильно сприймають інформацію, яку ми до них доносимо.

Ваші враження від чемпіонату Європи?

– Дуже сподобалася командна гра збірної Казахстану, їх настрій, бажання, характер. Ця команда мені сподобалася найбільше. Решта команд грали прогнозовано. Дещо  розчарували іспанці – від них очікував більшого. Вони мене здивували. Так, вони, як зазвичай, досить довго входили в чемпіонат, але так і не показали тієї гри, яку я від них чекав. Можливо, справа в тому, що в команді багато вікових гравців. І обов’язково скажу про те, що футбол (і футзал в тому числі) не любить пробачати).

Тобто перемога збірної Португалії заслужена?

– Повторюся – більшого очікував від іспанців. У Португалії хороша команда, але погоджуся з тими, хто сказав, що португальцям у вирішальні моменти  свідомо чи мимоволі допомогли арбітри.

У суботу граємо з «ХІТом»? Ваші очікування?

– Дуже добре укомплектована команда. Всі гравці досвідчені, не один рік пограли на найвищому рівні. Нам буде нелегко, тому що у нас багато молодих гравців. Загалом, класичне протистояння молодості та досвіду. Все побачимо в суботу. Я ставлю на молодість (посміхається).

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ