Команди СК “Сокіл” – ДЮСШ “Спортлідер+” розпочали свої виступи у Преміум-лізі серед юнаків з двох перемог

0
279

Результати усіх зіграних стартових поєдинків Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед юнаків сезону 2018/2019 років

Вікова група U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.)

1 тур

“ДЮСШ №1-2” – “ДЮСШ №1-3” – 8:5 

Голи: Ілюхін (10, 17, 23), Жилкін (15, 27), Трухін (21, 32), Діхтяр (31) – Єгоров (12), Верещак (18), Лісоводський (25), Титянін (30, 35)

“Поділля-2” – “ДЮСШ №1-4” – 7:2

Голи: Серафімов (15, 22, 24, 33), Ясінський (34, 35), Лозовий (36) – Басістий (1), Годущян (26)

“Поділля-1” – “Поділля-ДЮСШ №2” – 1:7

Голи: Чиник (35) – Савчук (10), Донець (15, 25), Щесневич (22, 39), Біляк (30, 32)

ДЮЦ Іскра-1 – ДЮСШ Спортлідер+ – 4:8

Голи: Ткачук (18, 29), Гурницький (27), Флінта (29) – Сторожук (12, 14, 21), Чорний (23, 25), Храпач (26), Подорванюк (28), Бачмага (30)

ДЮЦ Іскра-2 – “ДЮСШ №1-1” – 4:8

Голи: Тимощук (6), Горпинич (22), Олійник (30, 31) – Альохін (5, 20), Глушко (7, 31, 35), Дрезналь (8, 24), Сендель (25)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Поділля-ДЮСШ №2
7:1 1 1 0 0 7-1 3
2
Поділля-2
7:2 1 1 0 0 7-2 3
3-4
ДЮСШ №1-1
8:4 1 1 0 0 8-4 3
3-4
ДЮСШ Спортлідер+
              8:4     1 1 0 0 8-4 3
5
ДЮСШ №1-2
8:5 1 1 0 0 8-5 3
6
ДЮСШ №1-3
5:8 1 0 0 1 5-8 0
7-8
ДЮЦ Іскра-2
4:8 1 0 0 1 4-8 0
7-8
ДЮЦ Іскра-1
4:8 1 0 0 1 4-8 0
9
ДЮСШ №1-4
2:7 1 0 0 1 2-7 0
10
Поділля-1
1:7 1 0 0 1 1-7 0

 

Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

Наша команда перший тур пропускала згідно результатів жеребкування. 

1 тур

Підгрупа “А”

“Поділля-2” – “Новатор-1” – 4:0

Голи: Чернега (2, 19), Сичьов (17), Полунченко (23)

“Новатор-4” – “ДЮСШ №1-1” – 0:12 

Голи: Петрик (6, 8, 10, 24), Баланюк (16, 18), Зборовський (17, 22, 23), Поварчук (20), Пилипчук (27), Шулик (29)

ДЮСШ Деражня – “Новатор-2” – 3:6

Голи: Гарматюк (5, 14), Середюк (23) – Горбатюк (7), Грищук (8, 12, 28), Вайман (15), Лужняк (24)

“ДЮСШ №2-1” – “Поділля-1” – 3:3

Голи: Добжанський (8), Закотянський (21), Гудзь (22) – Чорний (4), Анрі (10), Кора (23)

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
12:0 1 1 0 0 12-0 3
2
Поділля-2
4:0 1 1 0 0 4-0 3
3
Новатор-2
6:3 1 1 0 0 6-3 3
4-5
ДЮСШ №2-1
3:3 1 0 1 0 3-3 1
4-5
Поділля-1
3:3 1 0 1 0 3-3 1
6
ДЮСШ Деражня
3:6 1 0 0 1 3-6 0
7
Новатор-1
0:4 1 0 0 1 0-4 0
8
Новатор-4
0:12 1 0 0 1 0-12 0
9
ДЮСШ Спортлідер+
                  0 0 0 0 0-0 0

 

Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

1 тур

“Поділля-1” – FS. PB Профібол – 0:1 

Голи: Беляк (13)

“Новатор-2” – “ДЮСШ №1-1” – 0:14

Голи: Коробков (1, 1, 3, 26), Кримов (3, 14, 19, 20, 21), Душкін (11), Штейдер (20, 28), Сотник (23, 25)

ДЮСШ Спортлідер+ – ДЮСШ Деражня – 8:0

Голи: Басараба (2, 27), Глушко (5), Мержук (5, 14, 25), Кащен (12), Онищук (20)

“ДЮСШ №1-2” – “Поділля-2” – 6:0 (2:0)

Голи: Лоза (4), Антонюк (9), Ростківський (18, 29), Алі (18, аг.), Кулик (21)

Матчі “ДЮСШ №2-2” – “Новатор-1” та “ДЮСШ №2-1” – “Новатор-4” перенесені

Матч 9 туру

“Новатор-4” – “Новатор-1” – 1:0

Голи: Нікончук (19)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
14:0 1 1 0 0 14-0 3
2
ДЮСШ Спортлідер+
                8:0         1 1 0 0 8-0 3
3
ДЮСШ №1-2
6:0 1 1 0 0 6-0 3
4-5
Новатор-4
1:0 1 1 0 0 1-0 3
4-5
FS. PB Профібол
1:0 1 1 0 0 1-0 3
6-7
Новатор-1
0:1 1 0 0 1 0-1 0
6-7
Поділля-1
0:1 1 0 0 1 0-1 0
8
Поділля-2
0:6 1 0 0 1 0-6 0
9
ДЮСШ Деражня
0:8 1 0 0 1 0-8 0
10
Новатор-2
0:14 1 0 0 1 0-14 0
11
ДЮСШ №2-1
0 0 0 0 0-0 0
12
ДЮСШ №2-2
0 0 0 0 0-0 0
13
Новатор-3
0 0 0 0 0-0 0

 

Матеріал взято на сайті: amff.km.ua

Прес-служба СК “Сокіл”