Шкільна футзальна ліга Хмельницького: визначилися імена майже усіх учасників фінального етапу

0
1697

Поєдинки 4-ого туру видалися напрочуд напруженими та багатими на забиті м’ячі

Виходить на фінішну пряму груповий етап розіграшу Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара. У п’ятницю, 24-ого лютого, були зіграні поєдинки 4-ого туру, які визначили імена майже усіх володарів заповітних перепусток у фінальну стадію змагань. Розпочнемо наш огляд з молодшої вікової групи, де змагаються діти 2005-2006 років народження.

У підгрупі «А» переможцем із стовідсотковим результатом стала ЗОШ №25 в результативному поєдинку здолала ЗОШ №22 – 10:5. На друге місце тут піднялася ЗОШ №21, яка в «битві за 6 очок» дотиснула НВК №10 – 6:5. Достроково визначився переможець і у підгрупі «В». Ним стала ЗОШ №18, яка відвантаживши шістнадцять (!) «сухих» м’ячів у ворота НВК №16, із стовідсотковим очковим багажем стала недосяжною для конкурентів у боротьбі за першу позицію. Другою тут йде ЗОШ №24, яка здолавши ТБЛ – 3:1, на мажорній ноті завершила групову стадію. Долю другої путівки до фінальної частини тут вирішить матч останнього туру між НВК №6 та ЗОШ №27, яка у випадку перемоги зможе піднятися на другий щабель. Вирішилося майже все і у підгрупі «С». Наздогнала на чолі «турнірки» ЗОШ №14, яка волею календаря «відпочивала» у четвертому турі, НВК №2, яка розгромивши СЗОШ №12 – 14:1, також має у власному активі три перемоги у трьох проведених матчах. Отже, ЗОШ №14 та НВК №2 синхронно вибороли путівки до фінальної частини, і у очній грі в останньому турі визначать, хто стане тут переможцем. Відзначимо, що у разі нічиєї на суперників очікує додатковий, «золотий» матч. В ще одній підгрупи «С» ЗОШ №8 декласувала НВО №9 – 13:3, і піднялася тут на третю сходинку. Не нестиме останній ігровий день групового етапу у підгрупі «D». Стало це відомим після зустрічі Ліцеєм №17 та СЗОШ №7. «Ліцеїсти», здобувши мінімальну перемогу з рахунком 4:3, крокують до фінальної частини з першого місця, а ось СЗОШ №7 завершує групову стадію на підсумковій другій позиції. Замикає ж тут призову трійку Колегіум №16, який в 4-ому турі здолав НВК №7 – 5:1.

4 tyr_2

Не менш цікаво було і у старшій віковій групі, де змагаються юнаки 2002-2003 років народження. У підгрупі «А» за підсумками 4-ого туру достроково визначилися імена володарів перепусток до фінальної частини. Ними стали Гімназія №2 та НВК №10, які здобувши впевнені перемоги над НВК №28 та ЗОШ №13, мають наразі в своєму активі максимальний заліковий доробок. Тепер Гімназія №2 та НВК №10 зустрінуться в останньому турі, аби в очному матчі визначити ім’я переможця, і у випадку нічийного результату на них очікуватиме «золотий» матч. В ще одній грі цієї групи ЗОШ №22 та НВК №4 переможця не визначили – результативна нічия з рахунком 4:4. Цілком все може завершитись додатковим матчем за першу сходинку у підгрупі «В». Стало це відомим після того, як її головні фаворити – ЗОШ №24 та ТБЛ завершили очну зустріч результативною нічиєю – 5:5, і синхронно здобули перепустки до фінальної стадії. Для ЗОШ №24 цей матч став останнім у групі, а ось на ТБЛ в заключний ігровий день першої частини змагань очікує зустріч із ЗОШ №18, яка у 4-ому турі вперше відчула смак перемоги, розгромивши НВК №6 – 9:1. Визначились імена учасників фінальної частини і у підгрупі «С». Другою тут завершила групову стадію НВК №2, яка в 4-ому турі не залишила жодних шансів НВО №9 – 9:2. Цей результат дозволив вийти з першого місця до фінальної частини ЗОШ №14, яка має у своєму активі три перемоги у трьох зустрічах, і одна з них саме над НВК №2. У доволі напруженому поєдинку між СЗОШ №12 та ЗОШ №23 влучнішими виявилися останні – 3:5, і тепер саме ЗОШ №23 має найбільші шанси аби фінішувати третьою у підгрупі «С». Найбільш інтригуючим та напруженим видався 4-ий тур у найбільш рівній за складом учасників підгрупі «D». В його центральному матчі Ліцей №17 здобув непросту мінімальну перемогу над ЗОШ №6 – 5:4, таким чином достроково забронювавши за собою тут першу сходинку та путівку до фінальної частини. В ще одному важливому матчі НВК №7 також з мінімальним рахунком здолав Гімназію №1 – 2:1, позбавивши цим самим «гімназистів» шансів на вихід у фінальну частину. Найбільше порадував цей результат ЗОШ №6, яка попри поразку у своєму матчі зберегла за собою другу сходинку, і перед останнім туром має найбільші шанси на іншу перепустку до вирішальної стадії турніру.

Переглянути календар та результати зіграних матчів Ви можете ТУТ.

Турнірну таблицю після четвертого туру Ви можете переглянути ТУТ.

Поєдинки останнього, 5-ого, туру групової стадії відбудуться у понеділок, 27-ого лютого. Детальну та оперативну інформацію про хід турніру і результати зіграних поєдинків Ви зможете дізнаватися лише на нашому сайті.

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ