СК “Сокіл” перемагає “Пяст” у першому матчі

0
3117

У першому із двох запланованих товариських матчів  з польським «Пястом» «Сокіл» здобув перемогу – 3:1.

«Сокіл», після 14 турів  в українській Екстра-Лізі, займає друге місце, а «Пяст»,  після 12 ігор, іде четвертим у чемпіонаті Польщі.

Українська команда лише вранці прибула у Глівіце, а тому часу на повноцінну підготовку майже не мала.  Також Роман Ковальчик не міг розраховувати на своїх збірників, які продовжують підготовку до Евро-2018 у головній команді країни.

sokol-futsal-1-620x411

Почали матч команди практично без розкачки, спочатку  Вадим Кіт не влучив по воротам суперника з 6 метрів, а потім настала черга Глівіце відповісти своїм моментом – Себастьян Зжадурскі поцілив у штангу воріт Владислава Ліпчинського. І все ж відкрили рахунок у матчі саме наші хлопці – все той же Вадим Кіт після передачі Артура Подлюка, на 4-й хвилині, скористався помилкою голкіпера суперника – 1:0. Команди й надалі тішили глядачів відкритою грою, створюючи момент за моментом, аж поки на 14-й хвилині  Дмитро Мартинюк після хитрого та блискавичного розіграшу штрафного удару не вивів на побачення з воротарем Владислава Вербового і молодий вихованець «Сокола» холоднокровно подвоїв перевагу гостей – 2:0. До кінця тайму обидва колективи мали хороші можливості відзначитись, але чудову гру на лінії демонстрували воротарі команд.

sokol-futsal-2

На початку другої половини зустрічі вже «Пяст» мав дві чудові можливості відквитати бодай гол і одну з них він успішно використав – Владислав Щербань після дальнього пострілу Михаїла Грежи зрізав м’яч у власні ворота – 2:1. На куражі підопічні Клаудіша Хірша створили ще декілька напів моментів, але Марек Буганскі та все той же Михаїл Греж ними не скористались, за що і були невдовзі покарані. «Соколята» розіграли просто блискучу комбінацію і прагнучий реабілітуватись Владислав Щербань  ввігнав кулю у порожні ворота. 3:1 – на 32-й хвилині і цей гол кардинально змінив хід гри. Вже наші футзалісти більш впевненіше володіли м’ячем та раз по раз втікали у блискавичні контратаки. Могли записати своє прізвище на табло все ті ж, активні на протязі усієї гри, Артур Подлюк та Богдан Кручек, але в деяких епізодах їм банально не щастило, а в інших впевнено на лінії  діяв Михаїл Дендзік. У підсумку – 3:1, на користь хмельницької команди і вже завтра нас очікує друга зустріч між цими клубами, яка обіцяє бути не менш видовищною!