«Сокіл» завершив свій виступ у Кубку Ліги-2018

Сокіл” – “Ураган” – 0:5 (0:2)

“Сокіл”: Ліпчинський – Вербовий, Хамданов, Подлюк, Щербань –  Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв. Запасні: Чех, Шевченко, Єлфімов

“Ураган”: Кардаш (Коробка) – Федюк, Кордоба, Фаренюк, Когут – Сторожук, Цілик, Абакшин, Микитюк, Моспан

Голи: Кордоба (6), Абакшин (7), Когут (26), Цілик (30, 38)

На стадії 1/4 фіналу Кубка Ліги у Запоріжжі “Соколу” довелось помірятися з силами з “Ураганом”. Знаючи схильність опонентів до активного стартового штурму, наші хлопці з перших хвилин зайняли оборону, але, вичекавши, створили кілька небезпечних моментів. схильність опонентів до активного стартового штурму  наші хлопці з перших хвилин зайняли оборону, а виждавши, створили кілька своїх небезпечних нагод. Пробивали по воротам Подлюк і Хамдамов, але їх постріли цілі не досягли. Натомість “Ураган” свій шанс використав. Кордоба промчав по правому флангу і поцілив у дальній кут воріт Ліпчинського. 1:0 – на 6-й хвилині поєдинку. А вже через хвилину “дракони” подвоїли рахунок. Знову удар від бокової лінії і хоча з цим ударом воротар впорався, але ніхто не завадив Абакшину добити м’яч у сітку. Настала черга “соколів” атакувати і наприкінці тайму вони мали чудові шанси скоротити рахунок. Але або били у голкіпера (Хамдамов) , або не влучили у ствір (Подлюк).

IMG_20181130_191345

Друга половина зустрічі також розпочалась з моменту саме нашої команди. Щербань направляв шкіряний знаряд у  самісіньку дев’ятку, але трохи не докрутив м’яч. Взагалі поєдинок чимось нагадував матч у Івано-Франківську. Наші гравці били виключно у Кардаша, а суперник у ворота. 26-та хвилина – розіграш стандарту і Когут переправляє у сітку простріл Кордоби. Вже через хвилину наші хлопці відповіли супермоментом – Щербань вискочив віч-на-віч з воротарем , але Кардаш знову став на заваді голу. А опонент продовжував використовувати кожну помилку наших захисників. Цілик після розіграшу кутового поцілив у дальній кут – 0:4.  32-га хвилина – Хамдамов бьє з 6-ти метрів – Кардаш! 34-та – Подлюк ледь не ламає поперечину потужним ударом, але м’яч вперто не йде у ворота. А за 2-ві хвилини до фінальної сирени Цілик робить дубль і встановлює остаточний рахунок зустрічі – 5:0, не на  нашу користь.

IMG_20181130_180348

“Сокіл” завершує свій виступ у Кубку Ліги-2018 на стадії 1/4 фіналу . Але не слід робити з цього трагедію, Роман Ковальчик ще у вересні зазначав, що цей турнір першочергово потрібен йому, як плацдарм для здобуття досвіду молодими гравцями.  Наступний матч Екстра-ліги відбудеться у Хмельницькому 15-го грудня. Суперником нашого клубу стане команда “ІнБев” з міста Житомир. Початок зустрічі о 12:00.