СК «Сокіл» вдруге перемагає «Viva Cup» і зіграє у чвертьфіналі Кубку України

“Viva Cup”:  Шапошніков, Собран, Головень, Терентьєв, Панасенко, Сколотий, Васильєв,  Пугач, Куделя, Положій, Зам’ятін

“Сокіл”: Чех, Подлюк, Хамдамов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Миколайчук, Кручек. Запасні: Шевченко, Ліпчинський

Голи:  Куделя (35), Зам’ятін (40) – Подлюк (14), Кручек (28, 34)

Попередження: Панасенко (30), Куделя (35) – Первєєв (21)

Після важкої домашньої перемоги у першій зустрічі “соколів” очікував непростий  матч-відповідь у Харкові. “Viva Cup” наглядно продемонстрував, що незважаючи на статус аматорської команди рівень його гри не поступається й деяким професійним клубам.

Виїзний поєдинок “Сокіл” розпочав більш активно. Гості, не соромлячись, подовгу контролювали м’яч, вишукуючи слабкі місця у захисті суперника. Найкращий момент на старті зустрічі був у Первєєва , але він з кількох метрів не зумів влучити у ствір. Господарі вичікували момент для контратаки і наприкінці першої десятихвилинки створили свій супермомент – Пугач пробивав метрів з десяти, але поцілив у поперечину.  А на 14-й хвилині хмельничани відкрили рахунок. Миколайчук виконав передачу на Подлюка, той вийшов віч-на-віч з воротарем і технічно його перекинув – 1:0. Наприкінці першої половини зустрічі команди обмінялись небезпечними нагодами. Чех потягнув мертвий м’яч після удару Зам’ятіна, а постріл Кручека прийшовся у голкіпера суперника. 1:0 – за підсумками першого тайму.

Друга двадцятихвилинка розпочалась з атак господарів, але до небезпечних моментів справа так і не дійшла. А от “Сокіл” до своїх нагод підійшов більш раціонально. Хамдамов п’ятою  віддав на Кручека і той сильним ударом “прошив” голкіпера господарів. Важливий гол для гравця, який через травму пропустив майже півроку. Після цього харків’яни одразу ж перейшли на гру з п’ятим. “Зелені” методично розхитували захист “соколят”, але потрібного загострення так і не знайшли. Натомість “малинові” відзначились втретє. Кручек переправив кулю у ворота після розіграшу страндарту. 3:0 став рахунок  на 34-й хвилині гри. Щоправда, в хвилини, що залишились господарі встигли загострити інтригу. Звичайно не в протистоянні , а в цьому матчі. Спочатку Куделя замкнув дальню стійку після передачі Панасенко, а згодом Зам’ятін відзначився ударом метрів з 10-ти. Але на більше гравцям “Viva Cup” не вистачило часу.

3:2 – у матчі-відповіді , 9:6 – за підсумками двох поєдинків. Підопічні Романа Ковальчика впевнено крокують у наступну стадію і вже завтра дізнаються ім’я  свого наступного суперника у чвертьфіналі.