СК “Сокіл” відкриє сезон 2017/2018 матчем у Одесі + КАЛЕНДАР

0
1610

У вівторок, 15 серпня, в столичному Будинку футболу відбулося жеребкування чемпіонату України з футзалу сезону 2017/18 років. Напередодні в Асоціацію футзалу України надійшов офіційний лист із Одеси, в якому повідомлялося, що команда “Епіцентр К Авангард” підтверджує свою участь в чемпіонаті Екстра-ліги.

Відтак, у новому сезоні за звання чемпіона України будуть боротися 10 команд: “Продексім” (Херсон), “Енергія” (Львів), “ХІТ” (Київ), “Титан-Зоря” (Покровське), “Ураган” (Івано-Франківськ), “Сокіл” (Хмельницький), “Кардинал-Рівне” (Рівне), “Інбев/НПУ” (Житомир/Київ), “Юні-Ламан” (Чорноморськ), “Епіцентр К Авангард” (Одеса).

Згідно рішення Ради президентів клубів-учасників Екстра-ліги, у 5-му турі чемпіонату між собою зіграють “Продексім” і “Кардинал-Рівне”, тож цим командам заздалегідь були присвоєні номери 3 і 10 відповідно. Це пов’язано з тим, що в дату проведення туру чемпіони України гратимуть в основному раунді Кубку УЄФА, а рівняни запланували участь в міжнародному турнірі. Окрім того, були розведені “Юні-Ламан” (№ 9) та “Епіцентр К Авангард” (№ 4), які з проводитимуть свої домашні матчі в одному спортивному комплексі.

Тож номери, що залишилися, – 1, 2, 5, 6, 7 і 8 – розподілялися між шістьма командами, у такому порядку: “Енергія”, “ХІТ”, “Титан-Зоря”, “Ураган”, “Сокіл”, “ІнБев/НПУ”.

Після того, як представники цих команд та уповноважені особи витягли всі номери, календар 1-го туру, який відбудеться 16 вересня, виглядає так:

“Енергія” (Львів) – “Кардинал-Рівне” (Рівне)
“ХІТ” (Київ) – “Юні-Ламан” (Чорноморськ)
“Продексім” (Херсон) – “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ)
“Епіцентр К Авангард” (Одеса) – “Сокіл” (Хмельницький)
“Ураган” (Івано-Франківськ) – “Титан-Зоря” (Покровське)

Календар чемпіонату України серед команд Екстра-ліги сезону 2017-2018 рр.

1 тур – 16.09.17 (субота) 2 тур – 23.09.17 (субота) 3 тур – 30.09.17 (субота)
Енергія – Кардинал-Рівне Кардинал-Рівне – Титан-Зоря ХІТ – Кардинал-Рівне
ХІТ – Юні-Ламан Сокіл – Ураган Продексім – Енергія
Продексім – ІнБев/НПУ ІнБев/НПУ – Епіцентр К Авангард Епіцентр К Авангард – Юні-Ламан
Епіцентр К Авангард – Сокіл Юні-Ламан – Продексім Ураган – ІнБев/НПУ
Ураган – Титан-Зоря Енергія – ХІТ Титан-Зоря – Сокіл
4 тур – 07.10.17 (субота) 5 тур – 14.10.17 (субота) 6 тур – 22.10.17 (неділя)
Кардинал-Рівне – Сокіл Продексім – Кардинал-Рівне Кардинал-Рівне – ІнБев/НПУ
ІнБев/НПУ – Титан-Зоря Епіцентр К Авангард – ХІТ Юні-Ламан – Сокіл
Юні-Ламан – Ураган Ураган – Енергія Енергія – Титан-Зоря
Енергія – Епіцентр К Авангард Титан-Зоря – Юні-Ламан ХІТ – Ураган
ХІТ – Продексім Сокіл – ІнБев/НПУ Продексім – Епіцентр К Авангард
7 тур – 28.10.17 (субота) 8 тур – 04.11.17 (субота) 9 тур – 11.11.17 (субота)
Епіцентр К Авангард – Кардинал-Рівне Кардинал-Рівне – Юні-Ламан Ураган – Кардинал-Рівне
Ураган – Продексім Енергія – ІнБев/НПУ Титан-Зоря – Епіцентр К Авангард
Титан-Зоря – ХІТ ХІТ – Сокіл Сокіл – Продексім
Сокіл – Енергія Продексім – Титан-Зоря ІнБев/НПУ – ХІТ
ІнБев/НПУ – Юні-Ламан Епіцентр К Авангард – Ураган Юні-Ламан – Енергія
10 тур – 18.11.17 (субота) 11 тур – 25.11.17 (субота) 12 тур – 10.12.17 (неділя)
Кардинал-Рівне – Енергія Титан-Зоря – Кардинал-Рівне Кардинал-Рівне – ХІТ
Юні-Ламан – ХІТ Ураган Сокіл Енергія – Продексім
ІнБев/НПУ – Продексім Епіцентр К Авангард – ІнБев/НПУ Юні-Ламан – Епіцентр К Авангард
Сокіл – Епіцентр К Авангард Продексім – Юні-Ламан ІнБев/НПУ – Ураган
Титан-Зоря – Ураган ХІТ – Енергія Сокіл – Титан-Зоря
13 тур – 16.12.17 (субота) 14 тур – 23.12.17 (субота) 15 тур – 29.12.17 (п’ятниця)
Сокіл – Кардинал-Рівне Кардинал-Рівне – Продексім ІнБев/НПУ – Кардинал-Рівне
Титан-Зоря – ІнБев/НПУ ХІТ – Епіцентр К Авангард Сокіл – Юні-Ламан
Ураган – Юні-Ламан Енергія – Ураган Титан-Зоря – Енергія
Епіцентр К Авангард – Енергія Юні-Ламан – Титан-Зоря Ураган – ХІТ
Продексім – ХІТ ІнБев/НПУ – Сокіл Епіцентр К Авангард – Продексім
16 тур – 04.01.18 (четвер) 17 тур – 17.02.18 (субота) 18 тур – 04.03.18 (неділя)
Кардинал-Рівне – Епіцентр К Авангард Юні-Ламан – Кардинал-Рівне Кардинал-Рівне – Ураган
Продексім – Ураган ІнБев/НПУ – Енергія Епіцентр К Авангард – Титан-Зоря
ХІТ – Титан-Зоря Сокіл – ХІТ Продексім – Сокіл
Енергія – Сокіл Титан-Зоря – Продексім ХІТ – ІнБев/НПУ
Юні-Ламан – ІнБев/НПУ Ураган – Епіцентр К Авангард Енергія – Юні-Ламан
Кубок України
1/8 фіналу (1) 10.01.18 (ср) 1/4 фіналу (1) 24.02.18 (сб) “Фінал чотирьох” 17-18.03.18
1/8 фіналу (2) 17.01.18 (ср) 1/4 фіналу (2) 10.03.18 (сб)
Плей-оф. 1/4 фіналу Плей-оф. 1/2 фіналу Плей-оф. Фінал, за 3-є місце
(до 3 перемог: 8-1, 7-2, 6-3, 5-4) (до 3 перемог: схема 2-2-1) (фінал – до 3 перемог, бронза – до двох)
1-2 матчі 24-25.03.18 (сб-нд) 1-2 матчі 14-15.04.18 (сб-нд) 1-2 матчі 05-06.05.18 (сб-нд)
3-4 матчі 30-21.03.18 (пт-сб) 3-4 матчі 21-22.04.18 (сб-нд) 3-4 матчі 12-13.05.18 (сб-нд)
5 матч 06.04.18 (пт) 5 матч 28.04.18 (сб) 5 матч 20.05.18 (нд)

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ