Багато створювали, але не реалізовували: «Сокіл» в Києві програв «ХІТу»

0
861

Це, звичайно ж, збіг обставин, але вдруге поспіль «Соколу» в чемпіонаті України довелося грати проти суперника, у якого перед грою з хмельничанами відбулася тренерська відставка. Тиждень тому підопічні Романа Ковальчика переграли «Кардинал-Рівне», який вже без Станіслава Гончаренка очолював діючий гравець. В грі ж 11-го туру нашого суперника, київський «ХІТ», виводив на майданчик Олег Лук’яненко, колишній тренер столичної команди, який останнім часом був її виконавчим директором. Напередодні, в п’ятницю, офіційний сайт «ХІТа» оприлюднив інформацію про звільнення Дмитра Шувалова, і поки керівництво клуба знаходиться в процесі пошуку «повноцінного» головного тренера, саме на Олега Лук’яненка були покладені його функції з приставкою «в.о.».

Вперше в цьому сезоні місце в воротах з перших хвилин Роман Ковальчик довірив Владиславу Ліпчинському, і поки він освоювався на майданчику, його візаві, Олександр Сухов, на першій хвилині відбив небезпечний дальній удар Подлюка. А при першій же атаці киян Ліпчинський не зміг врятувати свою команду: Боргун справа ідеально прострілив на дальню штангу, куди вже своєчасно набіг Школьний, і господарі повели в рахунку. За дві хвилини Влад був на висоті, коли відбив дальній удар Колесникова. Тим не менш, на 5-й хвилині і другий м’яч влетів в ворота «Сокола»: Подлюк невдало підставив ногу під дальній удар Колесникова, і на табло вже 2:0. Роман Ковальчик одразу ж взяв тайм-аут.

Після цієї хвилини хмельничани заспокоїлись, і на 7-й хвилині Токар міг один м’яч відіграти, але надійно зіграв Сухов. На 10-й хвилині на боці «ХІТа» була фортуна, коли після дальнього удару Подлюка м’яч обстукав обидві штанги і… вилетів в майданчик. А за хвилину у Ліпчинського в активі суперсейв – Педяш з дуги бив під поперечину, і наш голкіпер кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий. На це у «Сокола» ударом головою відповів Хамдамов – повз ворота. В «рамку» на 16-й хвилині пробив Подлюк – Сухов ногою зупинив м’яч майже на лінії воріт. У господарів непоганий шанс був у Педяша, але з гострого кута він поцілив у ближню стійку. Перший тайм за «ХІТом» 2:0.

З перших хвилин другого тайму «Сокіл» почав застосовувати пресинг, і це не дозволяло супернику переходити в позиційні атаки. На 23-й хвилині Вербовий вирвав м’яча у Сухова, який далеко вибіг з воріт, і після його передачі Пєрвєєв вийшов на ворота, в яких був лише Андрій Борсук – наш гравець в нього і пробив. І надалі небезпеки було більше біля воріт Сухова, але м’яч знову влетів у протилежні ворота – цього разу Педяш точно пробив метрів з 10-ти. «Сокіл» же втрачав нагоду за нагодою, і на 28-й хвилині Хамдамов з дуги пробив повз ворота.

Бажання скоротити рахунок у наших гравців було забагато, але часом дуже вдало грав і Сухов. Протягом однієї хвилини він був сильнішим при виході Хамдамова сам на сам, а потім відбив два небезпечних удари у виконанні Подлюка. На 30-й хвилині вже Бабак зліва з гострого кута поцілив у того ж Сухова.

На 35-й хвилині Ліпчинський перший раз спробував підключитися до атаки, але втрата м’яча примусила його повернутися в «рамку». За хвилину спроба №2, і Ліпчинський навіть пробив по воротам. Сухов цей м’яч відбив, господарі провели контратаку, і Педяш ударом в дев’ятку оформив дубль.

Після хвилинного тайм-ауту «Сокіл» продовжив підключати до атак воротаря, але втрата м’яча дозволила Сухову вразити порожні ворота. На майданчику понеслася відкрита гра, в якій у обох команд було чимало нагод змінити цифри на табло. Але підсумком гри стала перемога «ХІТа» 5:0.

За тиждень «Сокіл» на своєму майданчику зіграє з одеським «Епіцентром К Авангард». Ця гра відбудеться 21 грудня.