«Сокіл-2» – «Фахівець»: різні тайми і перемога досвідченішої команди

0
1895

Друга команда «Сокола» провела матч другого туру у дивізіоні 2 і поступилася з рахунком 3:11.

У першому турі «Сокіл-2» показав непогану гру, та все ж поступився більш старшим «прикордонникам» (2:3). Другий матч наша молодь проводила проти «Фахівця». Саме наш суперник, який має у своєму складі досвідчених гравців, був фаворитом пари.

«Сокіл-2» – «Фахівець» – 3:11

«Сокіл-2»: Чайка, Хмиз, Первеєв, Омарі, Чекирда, Корнєєв, Зарванський, Гаврилюк, Барабаш, Сохорук, Стасішин

«Фахівець»: Ващук, Овчиніков, Атласюк, Гавага, Семенюк, Адамів, Хлопонін, Бобік, Присяжнюк, Краєвський, Кирилюк

Голи: Краєвський (4, автогол), Первеєв (8), Барабаш (21) – Краєвський (6), Семенюк (11, 16, 19, 37, 50) Атласюк (35, 44), Хлопонін (40, 45, 50)

Розпочалося все доволі вдало для підопічних Віталія Розпаченюка. На четвертій хвилині Омарі заробив штрафний на відстані метрів дванадцяти від воріт. Він же і пробив. М’яч влучив в груди Краєвському і залетів у ворота – 1:0. Вже за дві хвилини рахунок став рівним. Виправився за автогол то й же Краєвський – 1:1.

Ще дві хвилини і «соколята» знову повели в рахунку. Омарі віддав на Первеєва і той, змістившись вліво, пробив у дальній кут. М’яч після незначного рикошету від захисника опинився у сітці воріт – 2:1.

Далі за справу взявся кращий бомбардир «Фахівця» Семенюк. Він протягом семи хвилин тричі забив у ворота «Сокола-2» – 2:4. Вже після того, як він забив перший м’яч, наші почали грати із п’ятим польовим. Один із довгих розіграшів перед перервою завершив Барабаш – 3:4. Рівним рахунок міг стати перед перервою. Та Зарванський не встиг замкнути простріл на дальній стійці.

Ще один чудовий шанс «Сокіл-2» змарнував на початку другої половини. Черговий довгий розіграш «зайвого» завершував Омарі. Його удар із лінії штрафного майданчика був неточний.

IMG_4629 - копия

Рівна гра в другому таймі точилася перші десять хвилин. Далі досвід взяв своє. «Фахівець» в основному забивав після дальніх ударів або після помилок «Сокола-2» у розіграші з п’ятим польовим. Атласюк, Хлопонін і Семенюк на трьох забили сім голів і встановили остаточний рахунок – 3:11.

Молодь «Сокола» показала, що може дати бій навіть вдвічі старшим суперникам. У першому таймі наші практично ні в чому не поступалися, а подекуди й переважали, іменитий «Фахівець». Та, як сказав Віталій Розпаченюк своїм підопічним після гри – «без поразок не буває перемог».

IMG_4705 - копия

У наступному турі «Сокіл-2» зіграє із «Атлетиком-Ферозіт», який у цьому турі на останніх хвилинах вирвав перемогу над «Новатором» (6:3) і святкував першу перемогу в сезоні.

Десятка-Прикордонник 3:3
Товтри-Бамбук-Максимум 3:3
Карат-Velmet-Патріот-Virop 1:3
Сокіл-2-Фахівець 3:11
Новатор-Атлетик-Ферозіт 3:6
Олімпік-Червона Зірка 7:2
Філтекс-Менс 3:4