«Сокіл-2»: мінімальна поразка при непоганій грі

0
2126

У неділю підопічні Віталія Розпаченюка стартували у дивізіоні 2 хмельницької Преміум-ліги

«Прикордонник» – «Сокіл-2» 3: 2 (2: 0)

Арбітри: Куцак Максим, Папірович Юрій

«Прикордонник»: Тимощук, Скіцко, Гурба, Новіков, Косінов, Пацюк, Мостовий, Мельник, Вінницький, Маркович, Журомський, Зайко, Жовтобрюх, Решетник

«Сокіл-2»: Чайка, Хмиз, Первєєв, Омарі, Чекирда, Заєць, Корнєєв, Зарванський, Пелих, Гаврилюк, Барабаш, Сохорук

Перші хвилини матчу пройшли за переваги «прикордонників». Вже на 6-й хвилині наставник «соколят» Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут, відразу після якого наші хлопці заграли в п’ять польових гравців. Тут же тайм-аут взяв наставник «Прикордонника» Вадим Рефель, який дав вказівки своїм підопічним, і це спрацювало – на 10-й хвилині Косінов, отримавши передачу прямо перед воротами, відкрив рахунок в матчі – 1: 0.

Подовгу контролюючи м’яч на чужій половині, «соколята» зуміли створити кілька небезпечних моментів, але ні Пелих, ні Омарі переграти голкіпера суперника не змогли. «Прикордонники» відповіли швидкою контратакою, але впевнено зіграв Олег Чайка.

Ближче до кінця тайму Омарі, Пелих та Барабаш не використали вигідні моменти біля чужих воріт, а за кілька секунд до свистка на перерву помилився Первєєв – Новіков «обікрав» капітана наших юніорів, і відправив м’яч у порожні ворота – 2: 0.

Вже на перших хвилинах другої половини матчу двічі міг забивати Хмиз, але знову добре зіграв голкіпер «Прикордонника», який відбив обидва удари нашого нападника. На майданчику пішла гостра гра, але ні «соколятам», ні «прикордонникам» довгий час не вдавалося змінити цифри на табло. Лише на 39-й хвилині Сохорук скоротив розрив в рахунку, з близької відстані відправивши м’яч у сітку – 2: 1.

Довгий розіграш м’яча на чужій половині успіху нашій команді не приніс, а на 49-й хвилині «Сокіл» пропустив втретє – Вінницький після довгої передачі від своїх воріт головою забив третій гол – 3: 1. Тут же Барабаш після передачі Хмиза зумів забити гол у відповідь, і … прозвучала фінальна сирена.

«Сокіл-2», показавши непогану гру, у першому турі дивізіону 2 хмельницької Преміум-ліги, в рівній грі поступився міцному супернику.