«Кардіфф» – «Сокіл-2» – 1:2 (0:2)

Голи: Буряк (33) – Омарі (11), Барабаш (23)

«Кардіфф»: Райтаровський, Ковальчук, Загуровський, Приян, Ясніцький, Миронюк, Буряк

«Сокіл-2»: Гончар, Луцюк, Омарі, Кіт, Зарванський, Сохорук, Місюра, Гринь, Чайка, Оліферчук

У розіграші 14-го туру Преміум-ліги підопічіні Віталія Розпаченюка зустрічались з клубом “Кардіфф”. Команди знаходились поруч у турнірній таблиці, очки на фінішній прямій сезону дуже потрібні обом колективам, а тому ми сміливо могли розраховувати на спекотне протистояння.

Дебют зустрічі пройшов за переваги “соколят”. Омарі влучив у поперечину ,  а постріл Луцюка зі штрафного парирував голкіпер. “Кардіфф” відповів своїми моментами, але удари Миронюка та Буряка пройшли мимо цілі. Та все ж першими у зустрічі зуміли відзначитись саме “малинові”. Омарі технічно розхитав захисника і з улюбленої лівої відправив м’яч у ворота. 1:0 на 11-й хвилині гри. Незважаючи на вдалий початок “Сокіл-2” продовжував пресингувати суперника і це дозволяло їм періодично створювати труднощі захисту суперника. Невдовзі це принесло свій результат – Барабаш скористався вдалим відскоком від Луцюка і подвоїв рахунок. Багато у чому йому допоміг рикошет від ноги захисника, який повністю дезорієнтував Райтаровського. На останніх хвилинах тайму “Кардіфф” повинен був відігравати один гол, але м’яч після удару Буряка проскочив в сантиметрах від стійки. 2:0 – за підсумками першої половини зустрічі.

51078309_1982264662069385_5109124603754577920_o

Друга двадцятихвилинка стартувала з голу господарів. Зарванський не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, пішла контратака “помаранчевих” і Буряк з передачі Прияна проштовхнув кулю повз Гончара. 1:2! Більш того, “Кардіфф” повинен був відновлювати паритет у зустрічі, але Гончар парирував “мертвий” м’яч після удару Миронюка. Гра продовжилась на зустрічних курсах, обидва суперники мали моменти, щоб схилити шальки терезів на свою користь. Луцюк не зумів переграти  воротаря у ближньому бою, а постріл все того ж  Миронюка з лінії воріт “виніс” Зарванський. Останній шанс для того, щоб зрівняти рахунок у  “Кардіффа” був на останніх секундах поєдинку, але м’яч після удару їх нападника влучив у стійку і вилетів у поле.

51733904_1982267598735758_4795454290200100864_o

2:1 – “Сокіл” здобуває шосту перемогу в сезоні, набирає 21 заліковий бал і продовжує займати восьму сходинку у турнірній таблиці. Останній  свій матч на груповому  етапі команда проведе у наступні вихідні. Суперником буде клуб “Прикордонник-Frisor”. Дата та час гри стане відома дещо пізніше.