Преміум-ліга: «Сокіл-2» не зумів впоратись з «Хмельницькими делікатесами»

0
180

«Сокіл-2» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:7 (0:3)

Голи: Омарі (45) – Кащук (10), Мельник (20, аг.), Сиворог (22), Наконечний (33), Ситник (35), Яровий (49), Сакович (51)

«Сокіл-2»: Гончар, Мельник, Омарі, Луцюк, Оліферчук, Барабаш, Зарванський, Сохорук, Остроголов, Гринь, Місюра, Чайка, Кручек

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Самчук, Рябоконь, Яровий, Наконечний, Кащук, Токарчук, Сиворог, Сакович, Ситник, Мороз

Попередження: Сохорук (9)

У матчі 6-го туру Преміум-ліги підопічні Віталія Розпаченюка зустрічались з клубом «Хмельницькі делікатеси». Розпочався матч з атак «Сокола» і саме вони були надзвичайно близькі для того, щоб відкрити рахунок. Луцюк відгукнувся на простріл Мельника, але  влучити у порожні ворота не зумів. Натомість суперник був більш ретельніший в реалізації власних моментів і своїм шансом скористався. Обрізка Барабаша, вихід два в один і Кащук виводить номінальних гостей уперед. Господарі намагались відразу ж зрівняти рахунок, але Луцюк змарнував ще одну прекрасну нагоду – не зумівши перекинути Самчука.

46517187_1944733162489202_1079957041109270528_o

А «делікатеси» забили вдруге. Все той же Кащук протягнув кулю по флангу, розкрутив Оліферчука і пробив повз Гончара. М’яч від ноги Мельника таки перетнув лінію воріт. Прикрі голи боляче вдарили по впевненості наших гравців і вони одразу ж  пропустили втретє. На цей раз підопічні Дмитра Мартинюка все розіграли класно. Сиворогу залишалось лише підставити ногу після ідеального пасу Наконечного.  Могли «соколята» відквитати один гол ще до перерви, але Сохорук не реалізував вихід віч-на-віч з Самчуком. На цьому перший тайм і завершився. 0:3 – не на нашу користь.

46895074_1944729619156223_1956201030295224320_o

У перерві Гринь змінив Гончара у воротах, а це значило, що команда перебудовуватиме ігрову схему на гру з 5-им польовим. Територіальною перевагою володіли господарі, але більш гостріші в атаці були все ж таки гості.  Наконечний та Ситник на протязі 2-х хвилин довели перевагу «білих» до 5-ти м’ячів. А наша молодіжна команда, на жаль, продовжувала не використовувати свої нагоди в атаці. Небезпечно пробивали по воротам Барабаш та Луцюк, але Самчук в цей день спіймав кураж. Невдовзі вже «Хмельницькі делікатеси» перейшли на гру з 5-им польовим і цим вміло скористались юні «соколи». Показову атаку 2 в 1 як по нотам розіграли Мельник та Омарі. Перший – віддав, другий – забив.

46908469_1944733022489216_2015915365065818112_o

Але на більше наших хлопців явно не вистачило. У кінцівці зустрічі Яровий втілив у гол власний сольний прохід, а перед самою сиреною Сакович з рикошетом від Луцюка встановив остаточний рахунок зустрічі – 1:7 на користь «Хмельницьких делікатесів».

46781380_1944732715822580_3428942580199456768_o

Наступний матч «Сокіл-2» проведе проти клубу «Ротор». З точки зору турнірної боротьби – це, безумовно, матч за 6-ть залікових балів. Поки що у пасиві «салатових» нуль очок після 6-ти зіграних ігор. Зустріч відбудеться у наступні вихідні, дата та час матчу ще уточнюється.