«Сокіл-2» після «Іллічівця» зустрівся з «Десяткою»

0
840

Наші юнаки в рамках Преміум-ліги майже увесь матч грали із п’ятим польовим й гідно виглядали на фоні досвідченого суперника.

«Сокіл-2» вчергове грав третій матч за три дні. Після важкого виїзду до Чорноморська, де наші здобули перемогу і раз програли, команда зіграла проти «Десятки». Зустріч пройшла в рамках Кубку Виклику дивізіону 2.

Сокіл-2 – Десятка – 4:7 (2:2)

Сокіл-2: Гринь, Тихонець, Чекирда, Омарі, Первєєв, Хмиз, Барабаш, Зарванський, Гаврилюк, Сохорук, Стасішин, Снігур, Шеріфов

Десятка: Садиков, Дунець, Магаляс, Григорук, Підкамінський, Божек, Божек, Мазур

Голи: Тихонець (14), Мазур (15, автогол), Сохорук (33), Чекирда (38) – Божик (6, 43), Дунець (23, з пенальті, 37), Божек  (29, 34), Мазур (34)

Попередження: Чекирда (3)

Перший тайм пройшов у відносно рівній боротьбі. Й це відобразилося в рахунку – 2:2. За «соколят» відзначився Тихонець. Одного разу гравець суперників Мазур зрізав м’яч у власні ворота. Наші цілком могли піти на перерву, ведучи в рахунку. Та пропустили наприкінці тайму з пенальті.

В другому таймі гра була більш відкритою і це позначилося на результативності. Глядачі побачили відразу сім голів. Наші змогли відзначитися двічі. Зробили це Сохорук і Чекирда. Та в підсумку втома «соколят» далася взнаки і вони не змогли до кінця матчу дограти на рівних і пропустили п’ять голів.

Попри поразку підопічні Віталія Розпаченюка не засмутилися. Вони відпрацювали важливі елементи в грі. Найбільше уваги вони приділили грі з п’ятим польовим, завдяки якій вже не раз ставали сильнішими за суперників в Юнацькій Екстра-лізі, де «Сокіл-2» бореться за найвищі місця.