«Сокіл-2» результативною нічиєю розпочав Бізнес Преміум-лігу

0
405

«Соколята» в першій для себе грі протистояли команді «Lifecell».

Бізнес Преміум-ліга для «Сокола-2» розпочалася матчем другого туру. Через непарну кількість команд групі, перший ігровий день наші хлопці пропускали. 28 квітня вони зустрілися із командою «Lifecell».

Сокіл-2 – Lifecell – 2:2 (0:1)

Сокіл-2: Гончар, Чайка, Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Чекирда, Луцюк, Мельник, Оліферчук, Першин, Сохорук

Lifecell: Баландюк, Віт, Іщук, Коваленко, Мещедянов, Остафійчук, Пугачов, Ситнік, Янчук

Голи: Першин (32), Зарванський (42) – Ситнік (25), Янчук (46)

Попередження: Ситнік (35)

У першому турі наш суперник програв «Зооветпрому-Поділля» 3:7 і прагнув здобути перші очки. Гравці у білій формі активніше розпочали гру. На перших хвилинах від пропущеного голу двічі поспіль «соколят» врятував Гончар. Далі підопічні Віталія Розпаченюка перехопили ініціативу і більше володіли м’ячем.

Та забити нашим хлопцям ніяк не вдавалося. Хоча моментів було достатньо. Натомість «Lifecell» наприкінці тайму провів декілька небезпечних атак і одна з них завершилася точним ударом екс-гравця нашого клубу Ситника метрів з шести – 0:1.

В другому таймі малюнок гри практично не змінився. «Сокіл-2» володів ініціативою, а суперник чекав на свій шанс в контратаках. Рівним рахунок став після точного удару Першина, який забивав практично з того ж місця, що й Ситник – 1:1.

Ще через десять хвилин «соколята» вийшли вперед. Нашим вдалася непогана комбінація за участю Барабаша, Чекирди і Зарванського. Останньому залишалося просто не промахнутися, коли той замикав з метра дальню штангу – 2:1.

Втримати перевагу «Сокіл-2» не зміг. На мить наші втратили концентрацію в обороні і забулися про Янчука. Він отримав передачу з ауту у воротарському майданчику і переграв Гончара ударом у верхній кут – 2:2.

То ж «Сокіл-2» стартує на Бізнес Преміум-лізі з результативної нічиєї. У іншому матчі туру в нашій групі «Зооветром-Поділля» переміг «Меблі-Лідер» – 6:2. Саме з останніми підопічні Віталія Розпаченюка зіграють 29 квітня. Початок гри на майданчику в парку Франка о 14:45.