«Сокіл-2» – «Ротор». Анонс матчу

0
284

«Сокіл-2»  – «Ротор»  

Дивізіон 1. 7 тур. 1 грудня. 18:15. Спорткомплекс ГУНП.

У сьомому турі Преміум-ліги «Сокіл-2» зустрінеться з «Ротором».

І цей матч матч можна, безсумнівно, назвати – «грою за життя». Або поєдинок за 6-ть очок,  як ще люблять висловлюватись експерти. Все просто – після 6-ти зіграних турів обидві команди знаходяться у самому низу турнірної таблиці. «Соколята» йдуть на 13-му місці, маючи на балансі 4-ри бали (нічия з «Фемідою» – (3:3) та перемога над «Ладою» – (4:2)). «Ротор», взагалі, з тріском провалює початок регулярної частини та примудрився не набрати ще жодного балу. 6-ть поразок при різниці м’ячів  –18 . А при нинішній системі розіграшу – це занадто небезпечно. Адже останніх 2-ві команди кожного дивізіону напряму вилітають у нижчу лігу. А значить кожен наступний матч для обох колективів на разі є ключовим.

Спробуємо проаналізувати причини такого несподівано сумного старту у виконанні команди Валерія Олексійчука. Так, склад залишився незмінним, усі виконавці зіграні та індивідуально сильні, але в останні сезони клубу явно не вистачає притоку «свіжої крові». Усі гравці досить вікові і це досить часто відчутно впливає на результат. Особливо це стає помітним у кінцівках гри. Також «салатовим» явно не вистачає Грищука, саме через якого і будується гра у нападі. Його нелогічні індивідуальні ходи суттєво впливають на розвиток атак. Але складний за характером нападник ще у стартових турах отримав червону картку і до цієї пори відбуває дискваліфікацію. У цій грі він також не зможе прийняти участь.

Що стосується молодіжної команди «Сокола», то у ній відбувається все те, що і завжди. Приток нової молоді, яка незабаром повинна підсилити першу команду відбувся. І на разі Віталій Розпаченюк  намагається «зліпити» з неї боєздатну одиницю. Саме дуель – «досвід» проти «молоді» – є ключовою та інтригуючою у цьому двобої.

Якщо відштовхуватись від індивідуальностей, то безсумнівно цікаве протистояння лідерів команд –  Мельника – Красножон. На сьогодні, ці гравці являються найкращими у своїх клубах  по системі «гол+пас». Саме від їх дій залежить гра команд в атаці і це протистояння також являється одним з ключових у поєдинку.

Можна з впевненістю очікувати від гри яскравих емоцій, суперечливих епізодів, цікавих тактичних рішень та обов’язково гри з 5-им. Адже у ній обидві команди дійсно вправні та варіативні. Чиї рішення переможуть, та чиї козирі будуть більш ваговими, ми зможемо побачити у суботу 1-го грудня. Час гри – 18:15. Місце – спорткомплекс Нацполіції. Запрошуємо усіх на один з центральних матчів дня!

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Омарі, Сохорук, Зарванський, Барабаш, Остроголов, Боднар, Гринь, Місюра, Чайка

«Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Камінський, Логвіненко, Слободян, Дикий

Прес – служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ