Преміум-ліга: «Сокіл-2» розгромно перемагає клуб «Beerloga»

0
361

«Сокіл-2» – «Beerloga» – 6:2 (1:1)

Голи: Луцюк (9, 50), Гринь (30, 35), Барабаш (46), Оліферчук (52) – Підлісний (9, 28)

«Сокіл-2»: Гринь, Луцюк, Р. Мельник, Оліферчук, Омарі, Рудюк, Барабаш, Зарванський, Кіт, Сохорук, Боднар, Місюра, Чайка, Кручек

«Beerloga»: Восканян, Плосконос, Папірович, Гулевський, Підлісний, Савчук, Павліш, Стеценко, Майко, К. Шляховий, М. Мельник

Попередження: Рудюк (15), Луцюк (38) – Майко (12)

Цей поєдинок ми повинні були побачити аж через 2 тижні, але через вояж «Сокола-2» у Грецію командами було узгоджено зіграти його зараз. Напередодні обидва клуби проводили свої поєдинки у Кубку Преміум-ліги і виступили з діаметрально протилежним результатом. «Beerloga» свій двобій впевнено виграла, обігравши «Максимум» з веселим рахунком 9:4. «Соколята» ведучи по ходу зустрічі не зуміли втримати перемогу та поступились більш досвідченому опоненту у серії пенальті.

Більш активними у стартові хвилини  були підопічні Віталія Розпаченюка і досить швидко вони зуміли втілити свою активність  у гол. Пройшов фірмовий «закрут» при розіграші кутового і Луцюк переправив м’яч у верхній кут воріт Восканяна.  1:0 на 6 хвилині, але вже через кілька секунд він знову став рівним. Плосконос виконав блискучу передачу через усе поле, а Підлісний вдало  скористався пасивністю Омарі. Після обміну голами команди продовжували тиск на ворота суперника. Чудова нагода була у Луцюка, але надійно зіграв голкіпер гостей.  «Beerloga» відповіла своїм шансом,  але Плосконос буквально з метра  не зумів переправити у ворота простріл партнера.

48370769_1956345437994641_828498435484155904_o

А на початку другого тайму «пивні»  вийшли вперед. Схожа ситуація як з першим голом, тільки віддавав Мельник і на цей спрямовував передачу верхом. Підлісний вдруге знайшов шпарину між Гринем і стійкою воріт – 1:2.

Як це часто буває у нинішньому сезоні Віталій Розпаченюк одразу ж перебудував гру команди. Гринь почав діяти на позиції п’ятого польового і саме він став одним з головним героїв поєдинку. Дубль на протязі 5 хвилин і «малинові» вже попереду. Обидві гольові передачі віддав Оліферчук. Після цього перевага вже була на боці саме «Сокола». Гострі моменти виникали регулярно і тільки гра Восканяна вберегла «Beerlog-у»  від пропущених голів.

48376485_1956346384661213_8301759109825298432_o

Тоді «малинові» почали використовувати перевірені методи. Знову два вдалих розіграші стандартів  і Барабаш та Луцюк по черзі доводять перевагу своєї команди до впевненої. А на останніх хвилинах Оліферчук поставив масну крапку у протистоянні. 6:2 – впевнена перемога над одним із лідерів чемпіонату. Вона дозволила нашій молоді піднятись на 10 місце у турнірній таблиці і всерйоз замислитись над потраплянням у вісімку найкращих. Черговий свій матч «Сокіл-2» проведе  у наступні   вихідні. Суперником буде клуб «Helpix». Час гри ще визначається.