«Сокіл-2» стає чемпіоном Преміум-ліги-2020 у Дивізіоні 2!!!

Голи: Музичук (32) – Кручек (3), Д. Михайленко (34), Барабаш (49)

«Феміда»: Пелишок, Остяк, Бойко, Бродзянський, Гребенюк, Палійчук, Рижук, Музичук, Р. Михайленко, Гуринович, В. Гончар, Пасічник, Ахмедов, Люблінський

«Сокіл-2»: Я. Гончар, Омарі, Зданевич, Гринь, Барабаш, Д. Михайленко, Кручек, Грушкевич, Бігос, Храпач, Розпаченюк

Попередження: В. Гончар (30), Бродзянський (37)

Вирішальний матч усього сезону. Фінальна битва за чемпіонство. Ключовий поєдинок за право називатись кращою командою Дивізіону 2. Можна по різному афішувати цю гру, однак по факту все було дуже просто. У випадку перемоги «Сокіл-2» здобував золоті медалі, у випадку негативного результату – нас очікував третій матч. І обидва колективи на старті поєдинку показали, що не планують грати у закритий футбол та чекати свого шансу біля власних воріт. Вже на першій хвилині Пасічник ударом зі штрафного перевірив на пильність Гончара, а через дві хвилини Кручек продемонстрував усім, як треба реалізовувати стандарти. Чіткий удар від стійки і 1:0! Динаміка гри і в подальшому відбувалась на максимально можливих швидкостях. Команди раз по раз доводили, що абсолютно заслужено дійшли до вершини змагань. Гончар двічі виручив свою команду після блискавичних атак господарів. Особливо ефектним був його сейв після удару впритул від Пасічника. На висоті був і Остяк, якого у ближньому бою не зумів переграти Кручек.

118282585_2384755995153581_759027298793870191_o

Ключові події гри відбулись на початку другої половини зустрічі. Захисник вимушено зфолив все на тому ж Кручеку у власному карному майданчику і арбітр вказав на позначку. Однак нападник відправив м’яч повз ворота. А вже в наступній атаці Музичук класно підкрутив кулю лівою ногою і вона рикошетом від стійки залетіла у стійку – 1:1! Проходить ще дві хвилини і Михайленко після хитрого розіграшу кутового знову виводить «Сокіл-2» вперед – 2:1! Майже одразу Музичук міг ще раз зрівнювати рахунок, однак не влучив у ствір з близької відстані. Миттєвою відповіддю «малинових» став постріл Кручека в поперечину. А біля протилежних воріт вже Гончар витягує складний удар від Гребенюка.

118293956_2384754901820357_8751423308903725811_o

Час стрімко спливав і «Феміда» вимушена була перебудуватись на схему зі штучною більшістю. Однак на останній хвилині Барабаш ударом по порожніх воротах зняв усі питання про переможця в протистоянні. «Сокіл-2» стає чемпіоном Дивізіону 2 і завершує сезон на мажорній ноті! Переступивши через усі складності, кадрові втрати, продемонструвавши шалений характер та витримку, наша команда здобуває золоті нагороди чемпіонату. Браво, хлопці!

Сезон для клубу не завершений. Попереду розіграш кубку і деякі команди вже розпочали боротьбу на попередніх стадіях кваліфікації. Підопічні Віталія Розпаченюка стартують з другого етапу, де їх суперником стане клуб «Ехо-Ветеран», який представляє місто Бердичів. Пропонує вашій увазі сітку розіграшу Кубку Преміум-ліги-2020: