Екстра-ліга (U-16). «Сокіл-2» – «Темп-ЗАЕС-Продексім». Дві перемоги перед битвою за «срібло»

0
1446

У 14-му турі Юнацької Екстра-ліги підопічні Віталія Розпаченюка приймали енергодарський “Темп-ЗАЕС-Продексім”

«Сокіл» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»   6:0 (3:0)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,17) – Первєєв (кап.), Барабаш, Омарі, Хмиз – Сохорук, Чекирда, Тихонець, Зарванський, Гаврилюк, Сторожук

Тренер: Віталій Розпаченюк

«Темп-ЗАЕС-Продексім»: Кузьмін, Артюхов, Голованов, Зінченко, Нефедов, Лущай, Кротов, Колосов, Вовк, Галюк, Марков

Тренер: Ігор Черненко

Голи: Первєєв (7,15,31,32), Чекирда (13,32)

«Соколята» з перших хвилин обрушили на ворота гостей шквал атак, але удари Омарі і Барабаша парирував воротар, а Первєєва і Хмиза підвела точність.

Успіх «Соколу» приніс «стандарт» – Первєєв відірвався від захисника, а Омарі віддав точну передачу з кутового – 1:0.

IMG_6378

У наступні хвилини наші створили ще кілька небезпечних моментів (Чекирда пробив в штангу, удар Корнєєва відбив Кузьмін), і на 13-й хвилині забили ще раз – Чекирда обіграв захисника і відправив м’яч у дальній кут – 2:0. Через дві хвилини Омарі і Первєєв втекли «два в одного», і останній підвів підсумок першого тайму – 3:0.

У другому таймі замість Гончара місце в воротах «Сокола» зайняв Гринь, якому довелося кілька разів вступити в гру, відбиваючи небезпечні удари суперників. «Соколята», навпаки, довгий час не могли реалізувати свою відчутну перевагу, і лише в кінці матчу зуміли втілити її в голи.

Протягом останніх двох хвилин у ворота гостей влетіло ще три м’ячі – спочатку Чекирда і Первєєв розіграли витончену двоходівку, і капітан підсік «круглого» над воротарем, а потім Чекирда відмінно зіграв сам, відібравши м’яч у захисника і потужно пробивши в дальній кут. Крапку в матчі поставив Первєєв. Сторожук, який дебютував у цій грі в Екстра-лізі, перехопив передачу суперника і видав відмінну передачу капітану на дальню штангу – 6:0.

IMG_6309

«Сокіл» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»   8:1 (3:0)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,12, Чайка,23) – Первєєв (кап.), Барабаш, Омарі, Хмиз – Сохорук, Чекирда, Тихонець, Зарванський, Стасішен, Сторожук

Голи: Сторожук (7), Хмиз (8), Тихонець (14), Омарі (18,20,25), Барабаш (20,23) – Зінченко (24)

Попередження: Голованов (5)

IMG_6422

Перемога з великим рахунком в першому матчі дещо розслабила «соколят», і Віталію Розпаченюку в перші хвилини довелося застосувати свої педагогічні здібності, намагаючись змусити гравців діяти з повною самовіддачею.

IMG_6268

Краще за інших поради тренера почув дебютант Сторожук, який на 7-й хвилині разом з Барабашем відібрав м’яч у захисника і метрів з 10 пробив у ближній кут – голкіпер гостей зіграв невпевнено і відбити цей удар не зміг – 1:0.

Не минуло й хвилини, як «соколята» втекли «три в одного», і Хмиз ударом в дальній кут зробив рахунок 2:0.

Гості відповіли гострим розіграшом штрафного, але впевнено зіграв Гончар, який відбив удар Колосова в упор.

IMG_6352

На 12-й хвилині Зарванський міг збільшити рахунок, але відмінно зіграв голкіпер «Темпу». Найпомітнішим в останні хвилини першого тайму став Тихонець, який спочатку реалізував простріл Сторожука з правого флангу (3:0), а потім потужним ударом перевірив на міцність поперечину.

З перших хвилин другого тайму гості почали грати «п’ятого», і голи посипалися один за іншим – в порожні ворота «Темпу». Спочатку Омарі і Барабаш покарали суперника за помилки при розіграші зайвого, а потім все той же Омарі разом з Первєєвим реалізували вихід «2 в 1».

IMG_6439

Ще одна результативна трихвилинка в матчі трапилася з 23-ї по 25-й хвилину – Барабаш підправив удар Чекирди, мініатюрний і наполегливий Зінченко домігся свого і забив гол престижу, а Омарі, вдало зігравши на перехопленні, ударом з носка забив восьмий  м’яч – 8:1 .

У час, що залишився Чекирда і Омарі перевірили на міцність штанги воріт суперника, але рахунок в матчі більше не змінювався.

«Сокіл» здобув дві впевнених перемоги, і тепер 30-31 березня прийматиме вдома чорноморський «Іллічівець», який в 14-му турі на виїзді двічі переграв «Футзал-Дніпро» з однаковим рахунком 3:1. Саме в матчах між подолянами і чорноморцями вирішиться доля срібних медалей Юнацької Екстра-ліги – команди розділяє три очки.

Решта результатів туру:

«Енергія-Інтер» (Львів) – ДЮСШ №4 (Рівне)   2:2 (3:2 по пн.), 3:2

Збірна Харківської області – «Академія НФК« Ураган» (Івано-Франківськ)   2:5, 4:3