«Сокіл-2» у Преміум-лізі: дали бій, та програли

0
2140

«Соколята» зустрілися у десятому турі із старожилом дивізіону 2 і змусили добряче понервувати більш досвідченого суперника.

Сокіл-2 – Філтекс – 1:3

Сокіл-2: Гринь, Стасішин, Сохорук, Первєєв, Омарі, Барабаш, Зарванський, Чекирда, Хмиз, Гаврилюк

Філтекс: Біндас, Якубовський, Васильчук, Хдейр, Ковальчук, Чижов, Загуровський, Посмітюха, Вакух

Голи: Чекирда (10) – Ковальчук (19), Хдейр (30), Якубовський (35)

Перший тайм команди грали на рівних. Хоча м’ячом дещо більше володіли наші. Моментів у них теж було досить багато. Та реалізувати змогли лише один. Вдало зіграв Чекирда і саме він відкрив рахунок 1:0.

Филтекс-2

Втримати перевагу до перерви не вдалося. У екс-гравець «Кардіффа» Ковальчук знову проявив свій бомбардирський талант і зрівняв рахунок – 1:1.

Після відпочинку гра проходила за схожим сценарієм. Обидві команди створили немало моментів. Та реалізація сьогодні краща була у нашого суперника. Відзначився Хдейр, який забиває не так часто, і лідер «Філтекса» Якубовський – 3:1.

Филтекс-3

В останні десять хвилин «соколята» грали із п’ятим. Часто у них це виходило непогано і видно, що на тренуваннях вони не відбувають номер й відпрацьовують різні комбінації. Та з реалізацією створених моментів сьогодні не таланило. У підсумку поразка і чергова порція здобутого цінного досвіду, який пригодиться юним гравцям в Екстра-лізі.

У наступному турі «Сокіл-2» зустрінеться із «Новатором», безпрограшна серія якого триває вісім турів.