«Сокіл-2» у Преміум-лізі: поразка під вигуки «Браво»

0
2222

З кожним матчем у Преміум-лізі «соколята» діють все впевненіше.

Відчутний прогрес в грі команда показала в матчі восьмого туру проти «Карату-Velmet». Хоч наші і програли, вони показали себе міцним колективом, з яким потрібно буде рахуватися усім. Діями своїх підопічних, попри результат, цілком був задоволений і тренер Віталій Розпаченюк.

Сокіл-2 – Карта-Velmet – 1:3 (0:0)

Сокіл-2: Гринь, Первєєв, Хмиз, Чекирда, Сохорук, Омарі, Барабаш, Зарванський, Тихонець, Стасішин, Сторожук, Заєць, Гаврилюк, Корнєєв

Карат-Velmet: Нагорняк, Садовський, С. Століта, Хребтатий, Пасічник, Доліба, Ціпко, Калюжняк, Ковальчук, Сінькевич

Голи: Садовський (36, автогол) – Ціпко (31), Сінькевич (34), Стасішин (39, автогол)

Попередження: Омарі (8) – Хребтатий (46)

Протягом усього матчу «Сокіл-2» більше контролював м’яч. Суперник відповідав контратаками. У першому таймі відкрити рахунок не вдалося нікому. Хоч і моментів для цього було достатньо в обох команд. Серед «каратівців» активністю виділявся Пасічник, який ще минулого року грав за «Сокіл-2». У наших найбільш помітним був Омарі. Та їм, як і іншим, бракувало точності або ж надійно грали голкіпери. Декілька разів наших від голу врятував каркас воріт.

Вирішальним в грі став відрізок із 31 по 39 хвилини. Саме тоді були забиті усі голи. Ціпко і Сінькевич забивали за «Карат» після стрімких контратак. Садовський і Стасішин зрізали м’яч у свої ворота після прострілів з флангу.

У підсумку чергова поразка «соколят» в чемпіонаті. Та не це головне для наших. Під час гри Віталій Розпаченюк неодноразово хвалив дії своїх підопічних вигуками «Браво» і «Молодець». Отже команда на правильному шляху до виконання головного свого завдання – виховання з хлопців справжніх професіоналів, які в майбутньому зможуть захищати честь «Сокола».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ