«Сокіл-2» у Преміум-лізі: програвати теж можна гідно

0
1937

«Соколята» у черговому турі чемпіонату Хмельницького з футзалу протистояли міцному «Новатору».

«Новатор» не програє в чемпіонаті починаючи із 3-ого туру. Матч «Сокола-2» проти «блакитних» проходив у рамках 11-ого. Тому наш суперник цілком закономірно знаходиться у верхній частині турнірної таблиці.

Новатор – Сокіл-2 – 4:2 (3:1)

Новатор: Остяк, Бедратий, Горошко, Савчук, Вараниця, Лисий, Музиченко, Новік, Шамрай

Сокіл-2: Гринь, Омарі, Хмиз, Первєєв, Зарванський, Сторожук, Тихонець, Гаврилюк, Чекирда, Барабаш, Сохорук

Голи: Лисий (8), Вараниця (16), Бедратий (21, 49) – Сохорук (10), Барабаш (50)

Попередження: Тихонець (49)

Після вдалого вояжу до Рівного наставник «Сокола-2» Віталій Розпаченюк вирішив поексперементувати у Преміум-лізі. Вже з перших хвилин «малинові» почали розігрувати п’ятого і змусили добряче попотіти в обороні «Новатор».

Та саме розіграші зайвого і вирішили підсумок поєдинку. «Новатор» відкрив рахунок, скориставшись помилкою суперника. Рахунок зрівняла друга четвірка «Сокола-2» й точним ударом відзначився Сохорук, який точним ударом завершив швидку атаку своєї команди. Та вже у першому таймі «новаторці» забили двічі, знову скориставшись помилками наших в грі із п’ятим.

гол

В другому таймі «Новатор» грав більш по рахунку й надійно відбивав чисельні атаки «Сокола-2» й непогано контратакував. Загалом після перерви команди на двох забили ще два голи. Барабаш, завершивши розіграш зайвого, скоротив відставання вже на останній хвилині і часу на більше вже не вистачало.

У підсумку 4:2 на користь «Новатора», гравці якого після гри говорили, що не чекали такого опору від «соколят». Ну а наші в бойових умовах відточили гру із п’ятим. Тренування на практиці завжди дає найкращі результати. І хоч дії наших поки не ідеальні, та вони стають все кращими. В наступному турі «Сокіл-2» зустрінеться із лідером дивізіону 2 «Олімпіком».