«Сокіл-2» в драматичному матчі грає внічию з «Товтрами»

0
1606

У матчі дев’ятого туру наші зустрілися із міцним середняком дивізіону 2 Преміум-ліги й цілком могли розраховувати на перемогу.

Товтри – Сокіл-2 – 5:5 (3:3)

Голи: Зарванський (12, автогол), Бойко (13), Клапченко, (25, 50), Рибчинський (47), – Барабаш (7), Омарі (18, 42), Хмиз (24), Чекирда (41)

Товтри: Пекнич, Рибчинський, Крулік, Бойко, Садовнік, Гаєвський, Гуралечко, Клапченко, Вільчинський, Рудюк

Сокіл-2: Гринь, Хмиз, Чекирда, Первєєв, Сохорук, Омарі, Тихонець, Зарванський, Барабаш, Стасішин

Попередження: Клапченко (40), Пекнич (48) – Сохорук (30), Омарі (30), Чекирда (50)

«Соколята» впевнено розпочали гру й заволоділи ініціативою Це принесло свій результат, коли Барабаш з правого флангу пробив метрів з восьми у ближню дев’ятку – 0:1. Суперник робив акцент на контратаках і дві з них стали результативними у першому таймі. Спочатку Зарванський, перериваючи простріл з флангу, зрізав м’яч у свої ворота – 1:1. Згодом Бойко опинився на ударній позиції і переграв Гриня – 2:1.

Зрівняти рахунок нашив вдалося з кутового. Омарі прострілював вздовж воріт і м’яч, трішки зрикошетивши від кіпера, залетів у ворота – 2:2. Перед самим відпочинком Первєєв і Хмиз декількома пасами обіграл весь захист опонента і останній забивав уже в пусті – 2:3. На відпочинок команди пішли за рівного рахунку. Клапченко після розіграшу ауту сильно пробив у нижній кут, чого не очікував Гринь – 3:3.

В схожому стилі команди діяли в другій половині гри. До заключних хвилин гра краще давалася нашим. Це вилилося у два голи. Протягом хвилини комбінації партнерів завершували Омарі і Чекирда – 3:5.

Але втримати перевагу юні «соколята» не змогли. Рибчинський метрів з дванадцяти точно пробив після відскоку – 4:5. За 18 секунд до фінального свистка Клапченко ефектно п’ятою замкнув простріл з флангу – 5:5.

У підсумку перша нічия для «Сокола-2» в чемпіонаті. Наші вже більш впевнено діють проти більш старшого суперника і сміливіше йдуть в обіграш та пробивають. І це уже приносить результати. В наступному матчі «соколята» заграють проти «Філтекса».