«Сокіл-2» впевнено переграв «Фахівець» і вийшов до фіналу Кубку Ліги

0
562

«Соколята» перемогли більш досвідченого суперника і в фіналі зустрінуться із «Лунтіком».

Бізнес Преміум-ліга для «Сокола-2» завершиться матчем за Кубок Ліги. До фінального поєдинку за цей трофей наші хлопці потрапили після впевненої перемоги над досить сильним суперником.

Сокіл-2 – Фахівець – 6:1 (2:1)

Сокіл-2: Гринь, Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Луцюк, Мельник, Оліфарчук, Першин, Сохорук. Запасний: Чайка

Фахівець: Ващук, Хлопонін, Бобік, О. Атласюк, Овчинніков, Присяжнюк, Адамів

Голи: Оліфарчук (12), Луцюк (15), Омарі (33, 47), Хмиз (36), Барабаш (46) – Хлопонін (24)

Вже з перших хвилин підопічні Віталія Розпаченюка захопили ініціативу і володіли нею увесь матч. Та довго втілити її у забиті м’ячі наші хлопці не могли. Вдалося зробити це Оліфарчуку, який точним пострілом завершив розіграш кутового – 1:0. Уже через дві хвилини Луцюк підхопив м’яч біля своїх воріт, промчав до чужих і впевнено переграв Ващука – 2:0. Наприкінці першого тайму «соколята» не надто впевнено зіграли в захисті проти Хлопоніна і той скоротив відставання в рахунку – 2:1.

Після перерви забивали лише гравці «Сокола-2». Двічі відзначився Омарі, який змарнував чимало моментів у першому таймі. Спочатку він в падінні переправив у сітку воріт передачу з флангу, а в другому покарам суперника за помилку у розіграші «зайвого». Між його голами точний удар на свій рахунок записав Хмиз, а Барабаш, закотивши м’яч в пусті ворота, встановив остаточний рахунок – 6:1.

То ж наші хлопці зіграють за Кубок Ліги. Суперником у фіналі стане «Лунтік», який переміг «Rexsoft» із рахунком 4:1. Поєдинок пройде на другому майданчику НВК-10, що на Водопровідній. Початок – 15:00.