«Сокіл-2» з боєм поступився в Преміум-лізі

0
422

«Соколята» до останнього боролися з «Червоною Зіркою». У цьому матчі наша команда відпрацювала нові ігрові комбінації, показавши при цьому непогану гру.

Після двох переможних матчів в Юнацькій Естра-лізі «Сокіл-2» уже традиційно провів гру в Преміум-лізі. Черговим суперником стала «Червона Зірка».

Червона Зірка – Сокіл-2 – 4:2 (2:1)

Червона Зірка: Януш, Мевша, Альміз, Данилюк, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський, Горбачов, Сироватко, Кобзаренко, Гончаров

Сокіл-2: Гринь, Чекирда, Хмиз, Зарванський, Барабаш, Гаврилюк, Стасішин, Сохорук, Сторожук, Снігур, Заєць, Чорний, Гвоздецький

Голи: Р. Огороднічук (4), Альміз (11), Сироватко (36), Веселовський (45) – Хмиз (19), Чорний (25)

«Сокіл-2» грав без своїх лідерів Омарі і Первєєва. Попри це команда діяла досить упевнено і без остраху йшла з самого початку гри розігрувати комбінації із п’ятим польовим. Вдавалося це не завжди і цим скористався суперник, який забив двічі.

2

Ще до перерви Хмиз виявився найспритнішим біля воріт «Червоної Зірки» і скоротив відставання. А в середині другого тайму «соколята» зрівняли рахунок завдяки голу від одного з наймолодших у своєму складі Чорного. Він змістився з лівого флангу і пробивз повз Януша.

Та суперник досить швидко відповів двома голами і встановив остаточний рахунок – 4:2. «Соколята» у цій грі награвали нові комбінації із розіграшом «зайвого». Моментами в них це виходило досить непогано і більш досвідчений суперник не завжди встигав за швидкими переміщеннями і перетасовками «соколят». Позитивним також стало те, що ігрову практику на такому рівні отримали гравці молодших вікових груп і здобули неоціненний досвід.

Наступний тур «Сокіл-2» проведе проти «Товтрів», з якими в чемпіонаті наші хлопці зіграли 5:5.