«Сокіл-2» здобув першу перемогу в Преміум-лізі

0
2108

Наша команда здолала конкурента у боротьбі за виживання. З рахунком 4:2 була обіграна «Червона Зірка».

Основа «Сокола-2» на вихідні грала проти «Урагану» і Юнацькій Екстра-лізі. Тому матч сьомого туру Преміум-ліги проти «Червоної Зірки» був перенесений на понеділок. Команди зустрілися в залі ГУНП і наші були сильнішими.

Червона Зірка – Сокіл-2 – 2:4

Червона Зірка: Януш, Мевша, Альміз, Кобзаренко, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Сироватко, Карпосюк, Шевчук, Гурський, Пономарьов

Сокіл-2: Гринь, Первєєв, Хмиз, Чекирда, Барабаш, Омарі, Зарванський, Тихонець, Сохорук, Чайка, Стасішин, Гаврилюк, Сторожук. Заєць

Голи: Д. Огороднічук (19), Веселовський (48) – Тихонець (8), Омарі (15), Чекирда (29, 38)

Попередження: Альміз (36), Д. Огороднічук (48) – Барабаш (50)

Розпочали гру краще наші. Вони створили декілька моментів і досить швидко відкрили рахунок завдяки точному удару Тихонця. Ще декілька атак були невдалими. Подвоїв рахунок Омарі в середині тайму.

IMG_1135

Наші надійно грали в захисті і лише раз система дала збій, коли забив Денис Огороднічук. За мінімальної переваги «соколят» команди пішли на перерву.

За схожим сценарієм пройшла і друга половина зустрічі. «Сокіл-2» двічі святкував забиті голи Чекирди. «Червоні» лише наприкінці змогли відповісти зусиллями Веселовського. Цей гол подарував супернику надію на порятунок. Але наші втримали комфортну перевагу і святкували першу перемогу в Преміум-лізі.

Завдяки цьому успіху «соколята», будучи наймолодшою командою дивізіону 2, покинули останнє місце турнірної таблиці. З кожним туром вони все більше пристосовуються до гри з більш старшими суперниками і вже не просто нав’язують їм боротьбу, а часто переважають на майданчику.

IMG_6851

Сміло можна сказати, що команда швидко «нарощує м’язи» і з більшою легкістю та впевненістю демонструє на майданчику те, що відточує на тренуваннях. Разом здобутий досвід в Екстра-лізі і чемпіонаті Хмельницького має виховати із талановитих дітей справжніх професіоналів. Саме таким є головне завдання клубної системи «Сокола».

У наступному турі «Сокіл-2» зустрінеться із ще одним представником нижньої частини турнірної таблиці. Проти «Карату-Velmet» наші зіграють в четвер, 28 грудня, в залі ГУНП. Початок – 19:00.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ