«Сокіл-2» здобуває першу перемогу в Бізнес Преміум-лізі

0
640

Підопічні Віталія Розпаченюка впевнено обіграли «Меблі-Лідер» у третьому турі міні-футбольного турніру – 12:1.

Сьогодні, 29 квітня, «Сокіл-2» зіграв свій другий матч на Бізнес Преміум-лізі. Після результативної нічиєї проти «Lifecell», наші хлопці із розгромним рахунком перемогли «Меблі-Лідер».

Меблі-Лідер – Сокіл-2 – 1:12 (0:9)

Меблі-Лідер: Литвинюк, Ткачук, Ващук, Машталер, Козак, Мельничук, Ананін

Сокіл-2: Гончар, Чайка, Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Чекирда, Луцюк, Мельник, Оліферчук, Першин, Сохорук

Голи: Ткачук (37) – Чекирда (2, 44), Першин (3, 4, 9, 19), Хмиз (5), Мельник (12), Зарванський (15), Барабаш (24), Оліферчук (26), Ващук (29, автогол)

До звітної гри «меблевики» програли два матчі з двох із загальною різницею 3:13. Цей показник у нашого суперника став ще гіршим. Уже з перших хвилин «соколята» заволоділи відчутною перевагою. Вже на п’ятій хвилині рахунок був 4:0 на нашу користь.

Першим забив Чекирда, який отримав м’яч на лівому фланзі і метрів з семи пробив повз голкіпера. Згодом двічі Першин замкнув дальню штангу після передач від Мельника. Далі Хмиз перехопив передачу суперника, вискочив один на один і спокійно переграв голкіпера.

Найчастіше у цьому матчі вітання від партнерів приймав Першин. Він записав на свій рахунок покер. Причому, оформив його вже у першому таймі. Третій гол він забив ударом метрів з шести після пасу Луцюка. Ще раз Першин відзначився після багатоходівки, яку «соколята» розігрували в межах воротарського майданчика суперника. Між цим були голи Мельника і Зарванського, які забували після передач Барабаша і Луцюка відповідно. Той же Барабаш довів рахунок до 9:0, точно пробивши після розіграшу ауту.

Суперник практично не відповідав атаками. А коли діло й доходило до ударів, надійно грав Гончар. А після перерви його змінив Чайка. Він лише раз витягав м’яча із сітки своїх воріт, коли Ткачук реалізував вихід удвох на голкіпера.

Ну а «Сокіл-2» після перерви зіграв менш результативно. Спочатку Оліферчук після власного удару в штангу першим опинився на добиванні, а потім Ващук після подачі з ауту зрізав м’яч у власні ворота.

Остаточний рахунок в матчі встановив Чекирда. Його на ударну позицію в район шестиметрової позначки партнери вивели після затяжного розіграшу з п’ятьма польовими. Цим голом Віталій Розпаченюк був задоволений, оскільки гравці чітко виконали його установку.

Свій наступний матч «Сокіл-2» зіграє в наступні вихідні проти «Носорога». Про місце проведення й час початку гри буде повідомлено згодом.