«Сокіл-2» зіграв передостанній матч сезону в Преміум-лізі

0
438

В рамках Кубку Виклику наша команда зустрілася із «Товтрами».

Вояж до Івано-Франківська і дві поразки від чемпіона Юнацької Екстра-ліги «Урагана» не пройшли без наслідків. В діях «соколят» у звітному матчі відчувалася не лише фізична, а й моральна втома. Та вони, незважаючи на рахунок на табло, намагалися показувати свою гру і награвали різноманітні комбінації.

Товтри – Сокіл-2 – 8:0 (5:0)

Товтри: Рудюк, Рибчинський, Крулік, Бойко, Садовнік, Гаєвський, Клапченко, Вільчинський, Пекнич

Сокіл-2: Гринь, Барабаш, Омарі, Тихонець, Хмиз, Чекирда, Гаврилюк, Стасішин, Сторожук, Заєць, Зарванський

Голи: Бойко (3, 7), Садовнік (4, 30), Гаєвський (22, 25), Рибчинський (30), Вільчинський (35)

Попередження: Омарі (46)

«Товтри» мали інше завдання на гру – результат попри все. Команда продовжує боротися за те, щоб не потрапити в стикові матчі. Тому гравці нашого суперника при першій же нагоді пробивали по воротах Гриня. Така націленість зіграла свою роль. Декілька помилок «Сокола-2» при розіграші «зайвого» і настирні атаки призвели до великого рахунку. У першому таймі «Товтри» забили п’ять голів. Після перерви стиль їхньої гри не змінився. Але соколята краще зіграли в обороні і пропустили менше. Підсумок – 8:0.

3

«Розмочити» рахунок «Сокіл-2» міг неодноразово. Тихонець, Барабаш, Омарі, Хмиз і Чекирда втратили чимало моментів для взяття воріт. Особливо активним був останній. Та кожного разу «десятку» нашої команди, як і його партнерів підводила точність або ж суперника виручав каркас воріт чи голкіпер. «Сокіл-2» лише вдруге за сезон пішов з поля без забитих голів. «Малинові» провели у Преміум-лізі 18 матчів.

Цей матч був передостаннім у поточному сезоні Преміум-ліги. Наступного тижня «Сокіл-2» чекає зустріч із «Максимумом», якому в цій грі буде потрібна перемога. А «соколята» перед цим поєдинком прийматимуть команду з Енергодара в рамках Юнацької Екстра-ліги. «Сокіл-2» продовжує боротися за «срібло».