«Сокіл-2» змусив понервувати досвідчений «Патріот-Vігор»

0
2136

Наша юна команда дала бій одному з лідерів дивізіону 2 Преміум-ліги і була близькою до здобуття перших очок в чемпіонаті.

«Сокіл-2» провів матч шостого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги. Суперником був один із лідерів і претендентів на нагороди «Патріот-Vігор». Віталій Розпаченюк вирішив зіграти основним складом і «соколята» цілком могли розраховувати на те, що перервуть серію поразок.

Сокіл-2 – Патріот-Vігор – 0:2 (0:0)

Сокіл-2: Гринь, Первєєв, Омарі, Чекирда, Хмиз, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Корнєєв, Чайка

Патріот-Vігор: Слободянюк, Палійчук, Марущак, Папроцький, Коротун, Шадрін, Вислободський, Глушок, Тимощук, Чеботарьов

Голи: Глушок (47), Вислободський (50)

Попередження: Гринь (50) – Слободянюк (41)

В першому таймі обидві команди створили мало нагод, щоб забити. «Соколята» якісно оборонялися і зрідка відповідали атаками, які намагалися розіграти «до вірного». «Патріоти» хоч і володіли перевагою, та забити до перерви так і не змогли. Їх підводила точність або ж надійно у воротах грав Гринь.

Після відпочинку наш суперник заграв агресивніше, а «соколята», відчувши впевненість у своїх силах, почали більше атакувати. Більше моментів мав «Патріот-Vігор». Найбільше міг забивати Палійчук. Йому в цей вечір не таланило. То він з метрів п’яти пробивав поруч із стійкою, то його потужний удар на себе прийняла перекладина. Найреальнішу нагоду втратив Марущак. «Сокіл-2» ще при рахунку 0:0 ризикнув і пішов з п’ятим. Втратою м’яча скористався суперник. Та Марущак з близької відстані влучив у стійку практично незахищених воріт.

В «Сокола-2» моменти виникали не так часто. Непогані удари вдавалися Омарі, Первєєву і Чекирді. Та своєї мети вони не досягли. Як і удар Зарванського з двох метрів, коли той опинився першим на добиванні після сейву Слободянюка. Наш №9 пробив повз ворота.

Розв’язка гри прийшлася на останні хвилини. Спочатку Глушок несильно, але точно, пробив у нижній кут воріт Гриня метрів з десяти. До фінального свистка залишалося менше трьох хвилин. «Соколята» продовжили розігрувати зайвого і припустилися помилки. Нею скористався Вислободський, який з центру поля влучив в пусті ворота.

Попри поразку, наші видали поки найкращу гру в чемпіонаті. «Сокіл-2» практично на рівних грав із досвідченою командою і, що головне, показав прогрес в своїй грі. До хлопців після матчів Екстра-ліги прийшло більше впевненості. З часом це має принести результат.