«Сокіл-2» змусив понервувати лідера

0
522

Наші хлопці гідно зіграли із лідером дивізіону 2 Преміум-ліги. «Олімпік» здобув важку мінімальну перемогу.

Олімпік – Сокіл-2 – 4:3 (2:2)

Олімпік: Ковальчук, Кліщенко, Савлук, Муляр, Деговець, Воробей, Михайленко, Лукомський, Сулима, Соломко

Сокіл-2: Гринь, Сохорук, Омарі, Первєєв, Тихонець, Хмиз, Чекирда, Зарванський

Голи: Муляр (21, 43), Михайленко (24, 31) – Омарі (11), Перєєв (25), Гринь (39)

Попередження: Муляр (35), Савлук (39)

Відкрив рахунок Омарі, який невідпорним ударом з семи метрів не залишив шансів Ковальчуку – 0:1. Нашій й надалі створювали моменти, а «Олімпік» намагався відігратися з допомогою підключень голкіпера. Одна з таких атак завершилася скупченням практично усіх гравців у штрафній «соколят». М’яч відскочив до Муляра і той пробив точно в сітку – 1:1. Гринь уже був відіграний, та все ж до останнього намагався врятувати команду у відчайдушному стрибку.

До перерви «Олімпік» встиг вперше в матчі вийти вперед. Це Михайленко замкнув на дальній стійці передачу від партнера – 2:1. Радість нашого суперника була недовгою. Після тайм-ауту «Сокіл-2» пішов грати із п’ятим і зміг зрівняти рахунок. Затяжний розіграш думав завершувати Первєєв. Та його удар блокував захисник. Першим на відскоку опинився Чекирда і він без роздумів сильно пробив – Ковальчук парирував. Проти добивання все того ж Первєєва голкіпер був безсилим – 2:2.

Після відпочинку команди досить довго не могли змінити рахунок на табло. Надіючись все ж зламати надійну оборону «Сокола-2», «Олімпік» почав розігрувати п’ятого. Одна із комбінацій завершилась пасом Ковальчука на Михайленка і точним ударом останнього з двох метрів – 3:2. За схожим сценарієм старокостянтинівці хотіли збільшити перевагу, та припустилися помилки. М’яч потрапив до Гриня і той зі своєї штрафної вразив незахищені ворота суперника – 3:3.

Та все ж лідер зміг взяти своє. Наші намагалися вирвати перемогу і уже традиційно почали розігрувати «зайвого». Не надто вдала гра Хмиза дозволила Муляру обікрасти його і забити в пусті ворота – 4:3.

У підсумку наші хлопці дали гідний бій і цілком могли розраховувати на здобуття очок в матчі проти лідера. Наступний матч «соколята» зіграють із «Десяткою».