«Сокіл-3» готується до старту в Кубку Преміум-ліги

0
1992

В 1/16 фіналу наші зіграють проти лідера дивізіону 2 «Олімпіка» зі Старокостянтинова.

Попередні етапи Кубку Преміум-ліги завершилися і розіграш за почесний трофей вийшов на стадію 1/16 фіналу. З цього етапу в боротьбу вступають команди дивізіону 1. Серед них наш «Сокіл-3».

Суперником «соколят» буде досить непростий «Олімпік». Команда зі Старокостянтинова впевнено лідирує в дивізіоні 2, вигравши усі свої матчі. У попередніх етапах Кубку вона практично не помітила спротиву від «ДЮСШ-1-Україна» (9:2) і «Starlife» (10:4).

Олимпик

Майбутній суперник має найкращу атаку в своєму дивізіоні – 36 голів. То ж на голкіперів і захист «соколят» чекає непросте випробовування. За пропущеними команда йде четвертою – 18 голів.

Виділити когось із гравців «Олімпіка» досить складно. Команда збалансована. Деговець, Савлук, Муляр, Бабак, Кліщенко, Михайленко… Кожен із них здатен самостійно вирішити долю епізоду й задати тон в грі команди. Ворота захищає досвідчений Ковальчук, якого можна назвати одним з кращих не лише в дивізіоні 2, а й у всій Преміум-лізі.

То ж на команду чекає непросте кубкове випробовування. Доля путівки до 16 кращих вирішиться в одному матчі. Він пройде в суботу, 16 грудня, в спорткомплексі ГУНП. Початок – 17:00.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ