«Сокіл-3» – «Хмельницькі делікатеси»: усе вирішили контратаки

0
1503

Наша команда провела першу гру в Кубку Поділля. Показавши прогрес у грі, «соколята» все ж поступилися.

В Кубку Поділля «Сокіл-3» розпочинав проти «Хмельницьких делікатесів». Вперше після більше місячної перерви ігрову форму одягнув граючий тренер Віталій Розпаченюк. Своєю присутністю і підказками він придав впевненості нашій молоді.

Сокіл-3 – Хмельницькі делікатеси – 1:8

Сокіл-3: Гончар, Луцюк, Ноль, Кравчук, Оліферчук, Мельник, Першин, Шаманський, Чайка, Розпаченюк

Хмельницькі делікатеси: Самчук, Сиворог, Кащук, Богдан, Наконечний, Ситник, Глаз, Бармак, Жаріков, Дячук

Голи: Луцюк (51) – Глаз (5), Сиворог (27, 54), Богдан (35), Наконечний (44, 54), Жаріков (45, 50)

Попередження: Розпаченюк (20), Шаманський (34)

У першому таймі на полі точилася відносно рівна боротьба. Подекуди «Сокіл-3» володів перевагою і створював більше моментів. Особливо після пропущеного в контратаці голу від Глаза. Та свої моменти наші реалізувати ніяк не могли. Небезпечно пробивали Луцюк, Розпаченюк і Мельник.

За такої гри дещо нелогічним виглядав гол Сиворога, який був забитий перед сигналом на перерву. І знову в контратаці. Цей гол і забитий Богданом вже після відпочину третій змусив «Сокіл-3» більшими силами піти вперед в надії відігратися. Це відкрило вільні зони для суперника.

Контратаки, голи в пусті, коли наші грали з п’ятим, і маємо 1:8 при не найгіршій грі за останній місяць. Щодо єдиного голу, то він був дуже ефектним. Луцюк перед входом в штрафний майданчик класно накрутив двох опонентів і вже в падінні пробив повз Самчука. Й ще були моменти забити. Втратили їх Шиманський, Гончар і Мельник.

В наступному турі «Сокіл-3» зустрінеться із минулорічним переможцем Кубку Поділля «Кардіфф-Прикордонником».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ