«Сокіл-3» новий сезон в Преміум-лізі розпочинає із перемоги

0
3184

Третя команда «Сокола», будучи наймолодшою в дивізіоні 1, впевнено здолала досвідчений «Вентс-Ротор-2».

Матч «Вентс-Ротор-2» – «Сокіл-3»  відкривав чемпіонат у дивізіоні 1 хмельницької футзальної Преміум-ліги. Молодим гравцям нашого клубу це додало лише додаткової відповідальності. Підопічні граючого тренера команди Віталія Розпаченюка помітно нервували.

Першу десятихвилинку обидві команди провели досить невпевнено й часто гравці помилялися в простих ситуаціях. До загострень практично не доходило. Чи не перший осмислений удар в матчі завершився голом. Луцюк після скидки з ауту не сильно, але точно, пробив у дальній нижній кут – 1:0 на користь «Сокола-3».

Суперник «соколят» відповів досить швидко. Орошкевич прострілив на дальню стійку і забутому захисниками Гайдашевському залишалося лише не промахнутися з метра – 1:1. Знову вивів вперед «Сокіл-3» капітан і один із найдосвідченіших гравців команди(і це у 19 років – прим. авт.) Луцюк. Він відправив м’яч в пусті ворота після точного і своєчасного пасу від Мельника – 2:1. Піти на перерву за переможного рахунку нашій команді не дозволив Орошкевич, який у ближньому бою переграв Гончара – 2:2.

????????????????????????????????????

Після відпочинку підопічні Віталія Розпаченюка продовжували нервувати й частенько помилялися. Щоб додати впевненості хлопцям, граючий тренер одягнув амуніцію і вийшов на майданчик. Та вже скоро Гайдашевський, скориставшись помилкою Ліпчинського, з двох метрів переправив м’яч в сітку і вивів «Вентс-Ротор-2» вперед – 3:2.

Лише чотири хвилини знадобилося «Соколу-3», аби відігратися. Багатоходівку партнерів на дальній стійці спокійно завершив Цилепа – 3:3. Ще чотири хвилини, і наші були вже попереду. Це Віталій Розпаченюк прокинув м’яч на правому фланзі й потужно пробив у дальню дев’ятку. Гол сміло можна назвати кращим у грі – 4:3.

Одним із ключових епізодів в грі стало вилучення Дудара. Гравець «Вентс-Ротор-2» отримав друге попередження і залишив команду в меншості. 2 хвилин чисельної переваги «соколята» реалізували завдяки голу Шумського – 5:3. Суперник кинувся відіграватися, і підопічні Віталія Розпаченюка сповна використали вільні зони й довели рахунок до розгромного завдяки третьому голу від Луцюка і точному удару Ляпченка – 7:3. «Сокіл-3» здобуває заслужену перемогу і в гарному настрої розпочинає чемпіонат.

– В нас молоді хлопці. І це далося взнаки. Вони хвилювалися і не все у них вдавалося. Але вони відчули впевненість і показали свою майстерність. Саме це нам і потрібно. Керівництво клубу не ставить якихось турнірних задач. Наше завдання – навчити хлопців грати в футзал, – прокоментував гру тренер «Сокола-3» Віталій Розпаченюк.

Вентс-Ротор-2 – Сокіл-3 – 3:7 (2:2)

Вентс-Ротор-2: Данилюк, Логвіненко, Крутяков, Олексійчук, Камінський, Гайдашевський, Паляниця, Орошкевич, Штолько, Дудар, Лях, Нік, Болістовський

Сокіл-3: Гончар, Цилепа, Шумський, Мельник, Луцюк, Ноль, Першин, Ліпчинський, Розпаченюк, Побережник, Бідюк, Оліфечук, Ляпченко

Голи: Гайдашевський (13, 34), Орошкевич (25) – Луцюк (10, 18, 52), Цилепа (38), Розпаченюк (42), Шумський (51), Ляпченко (54)

Попереження: Цилепа (37), Дудар (37)

Вилучення: Дудар (48, за друге попередження в матчі)

Також сьогодні, 28 жовтня, відбувся матч за Суперкубок Преміум-ліги. У впертій боротьбі перший трофей сезону здобуло «Динамо-ГУНП». У інших матчах 1-ого туру була зафіксована бойова нічия і поразка минулорічного фіналіста від «будівельників».

Динамо-ГУНП – Кардіфф-Прикордонник (Суперкубок) 28.10 ГУНП 15.00 4:3
Вентс-Ротор-2 – Сокіл-3 28.10 ГУНП 16.30 3:7
Тетра – AVIVA-Beerloga 28.10 ГУНП 17.45 4:4
Епіцентр К Forex Club – Ротор 28.10 ГУНП 19.00 3:0