«Сокіл-3» перемагає «Кардіфф-Прикордонник»

0
594

У другому турі Кубку Поділля наша команда здолала діючого володаря трофею.

В Кубку Поділля команди борються за трофей і підсумкові 5-8 місця у дивізіоні 1 Преміум-ліги. Пісня не зовсім вдалого старту в турнірі, «Сокіл-3» зміг здобути перемогу. Суперником був міцний «Кардіфф-Прикордонник».

Кардіфф-Прикордонник – Сокіл-3 – 2:6 (1:1)

Кардіфф-Прикордонник: Райтаровський, Малишевський, Іщук, Мельников, Сологуб, Козак

Сокіл-3: Гончар, Луцюк, Мельник, Оліфарчук, Першин, Шаманський, Ноль, Кравчук

Голи: Малишевський (14), Іщук (36) – Мельник (4, 35), Оліфарчук (44), Першин (53), Шаманський (53), Ноль (53)

Попередження: Іщук (54) – Луцюк (8)

«Помаранчеві» з початку матчу почали часто розігрувати «зайвого». Робили вони це не завжди впевнено і під час одної з помилок Мельник відкрив рахунок, влучивши в незахищені голкіпером ворота. Супернику знадобилося 10 хвилин, аби відігратися. Рівновагу на табло за рахунок сильного удару метрів з семи відновив Малишевський.

До перерви перевагою володіли «соколята». Найбільш активним був Луцюк. Після його класного проходу і пасу з вигідної позиції не забив Мельник. У відповідь свої моменти не реалізували Малишевського, та Іщук. В «Сокола-3» близькими до успіху були Першин і двічі Луцюк, який змарнував вихід віч-на-віч.

Початок другого тайму команди провели практично без моментів. Тішити глядачів забитими голами вони почали з 35-ої хвилини. Тоді Луцюк ефектно обіграв Мельникова, прокинувши м’яч тому між ніг, і точно пробив у дальній кут. Секунд 40 знадобилося «Кардіфф-Прикордоннику», аби зрівняти. Іщука забули перед воротами і той спокійно замкнув простріл з флангу.

«Соколята» вийшли вперед після голу Оліферчука. Він в центрі поля класно на замасі посадив на п’яту точку суперника і точно пробив в пусті ворота. «Кардіфф-Прикордонник» грав із п’ятим. Саме помилки опонента при розіграші «штучної більшості» дозволили нашим довести справу до розгрому. Спочатку Першин замкнув дальню стійку після швидкою контратаки і прострілу з флангу. Тільки суперник розвів, м’яч перехватив Ноль і забив в пусті. Крапку поставив Шаманський, який замкнув передачу Оліфарчука після непоганого сольного проходу.

У підсумку впевнена перемога «Сокола-3». В останньому турі на нас чекає зустріч з «Динамо-ГУНП», у якого 6 очок в активі. Це буде остання гра в сезоні.