«Сокіл-3» перемогою завершує 2017 рік

0
1994

«Сокіл-3» зіграв у Кубку Преміум-ліги два матчі. Обидва проти команд з дивізіону 2 і обидва виграв з різницею +6. У 1/8 фіналу наші зустрілися із «Каратом-Velmet».

Карат-Velmet – Сокіл-3 – 0:6 (0:4)

Карат-Velmet: Нагорняк, Сінькевич, С. Століта, Гуляк, Гринчук, Пасічник, Ціпко, Хребтатий, Доліба, Калюжняк, О. Лисий, Кащенко

Сокіл-3: Гончар, Мельник, Цилепа, Луцюк, Роговський, Оліферчук, Рудюк, Розпаченюк

Голи: Роговський (5), Цилепа (13), Рудюк (15, 37), Розпаченюк (21), Оліферчук (39)

Попередження: Сінькевич (22) – Рудюк (17)

Комфортну перевагу «соколята» здобули вже до середини першого тайму. Відзначалися лідери команди в останніх матчах Роговський, Цилепа і Рудюк. Також забив і граючий тренер команди Розпаченюк. Довершив розгром точний удар Оліферчука.

В чвертьфіналі «Сокіл-3» зустрінеться із лідером поточного сезону «Фемідою-Старлайф». В одному з центральних протистоянь цієї стадії кубку наш майбутній суперник без особливих проблем обіграв «Ладу». На підсумковий результат вплинула відсутність в складі «бордових» голкіпера – Петричук відновлюється від травми.

То ж на новорічно-різдвяну перерву «Сокіл-3» йде в хорошому настрої. Після відпочинку команда зіграє непростий і цікавий матч проти «Епіцентру К-Forex club», з яким поки ділить 5-6 місця.