«Сокіл-3» поступається «Феміді-Starlife» в першому матчі 1/4 фіналу Кубку Преміум-ліги

0
2089

У першому матчі 1/4 фіналу Кубку Преміум-ліги «Сокіл-3» поступився лідеру чемпіонату

«Феміда-Starlife» – «Сокіл-3» – 5:1 (2:1)

«Феміда-Starlife»: Купчанко, Караім, Бойко, Романюк, Бродзянський, Гончарук, Люблінський, Гребенюк, Маковійчук, Бакалярик, Рибак, Куляк, Ткачук

«Сокіл-3»: Гончар, Ноль, Мельник, Рудюк, Оліферчук, Роговський, Розпаченюк

Голи: Гончарук (13, з пенальті), Рибак (25,41), Куляк (40), Купчанко (54) – Рудюк (11)

Попередження: Роговський (1), Оліферчук (12), Розпаченюк (20), Маковійчук (22)

«Соколята» вийшли на цей матч в усіченому складі – в розпорядженні Віталія Розпаченюка було всього шість польових гравців, включаючи його самого.

«Феміда» з першим хвилин заволоділа територіальною перевагою, але втілити її в голи довгий час не могла – «Сокіл-3» уважно грав в обороні і при першій нагоді відповідав гострими контратаками.

На 11-й хвилині наші хлопці заробили штрафний, після якого рахунок в матчі було відкрито – Роговський відкотив м’яч Рудюку, який метрів з 15 пробив у нижній кут – м’яч рикошетом від штанги влетів у ворота – 0:1.

Але вже через хвилину арбітри угледіли порушення в штрафній «Сокола» і призначили пенальті в ворота Гончара, який впевнено реалізував Гончарук – 1: 1.

Пропущені голи не вплинули на характер гри, хіба що істотно підняли градус боротьби на майданчику.

Довгий час жодному з суперників не вдавалося відзначитися, і лише в кінці тайму удача посміхнулася «Феміді» – Бакалярик прострілив з правого флангу точно на Рибака, який вивів «Феміду» вперед – 2:1. На останній хвилині Люблінський міг збільшувати розрив в рахунку, але з метра пробив у штангу.

Дефіцит польових гравців в нашій команді позначився в другому таймі. До пори до часу виручав Гончар, який протягом п’яти хвилин парирував небезпечні удари Гончарука, Гребенюка та Рибака (двічі), але на 40-й хвилині і він був безсилий після удару Куляка у ближню «дев’ятку» – 3:1. А через хвилину Рибак довів рахунок до 4:1. Розпаченюк тут же перейшов на гру в п’ять польових, але цього разу така тактика результату не принесла.

На 48-й хвилині команди обмінялися ударами в штангу, а підвів підсумок зустрічі голкіпер «Феміди» Купчанко, який ударом зі своєї штрафної вразив порожні ворота «Сокола-3» – 5:1.

Поступившись у першому матчі з різницею в чотири м’ячі, «соколята» істотно ускладнили своє завдання по виходу в наступний раунд Кубку Преміум-ліги.