«Сокіл-3» позмагається за Кубок Поділля

0
513

«Соколята» за підсумками двох матчів поступилися «Феміді-Starlife» в 1/4 дивізіону 1 Преміум-ліги і зіграють в турнірі за 5-8 місця.

На другий матч серії плей-офф «Сокіл-3» зміг зібрати дві повноцінні четвірки. Після дискваліфікації на майданчик повернувся Шаманський. Також зіграв у цьому матчі Першин і Кравчук. Відсутність у них ігрової практики давалася взнаки протягом всієї гри і вони частенько помилялися. Це у підсумку не могло не вплинути на результат.

Феміда-Старлайф – Сокіл-3 – 7:1 (4:0)

Феміда-Старлайф: Купчанко, Караім, Бродзянський, Романюк, Гончарук, Люблінський, Гребенюк, Бакалярик, Маковійчук, Рибак, Ткачук

Сокіл-3: Гончар, Кравчук, Мельник, Ноль, Першин, Луцюк, Оліферчук, Роговський, Шаманський

Голи: Бакалярик (7,12), Рибак (21), Гребенюк (27), Ткачук (35), Маковійчук (36), Купчанко (54) – Мельник (44)

«Феміда-Старлайф» вже з перших хвилин заволоділа ініціативою і досить швидко втілила її у забиті голи. Швидкий Бакалярик двічі був спритнішим за юних «соколят» і виривався на ударні позиції майже на лінію штрафного майданчика – 2:0. До перерви після непоганих комбінацій забили Рибак і Гребенюк. Наші ж діяли в контратакуючому стилі й мали декілька моментів, щоб забити. Найактивнішим був звично Луцюк. Та ні йому, ні юному Шаманському й капітану команди Роговському пробити Караіма не вдалося.

Перерву «соколята» провели в роздягальні, а не в технічній зоні, як зазвичай. Слова й настанови капітана вплинули на подальшу гру. Наші заграли більш впевнено і стали краще оборонятися. Та без помилок все ж не обійшлося. Дві таких призвели до голів Маковійчука і Ткачука – 6:0. При цьому нашим вдавалося більше атакувати і створювати моменти. Реалізувати вони змогли лише один. Мельник несильним, але точним ударом метрів з десяти з правого флангу влучив у лівий кут воріт суперника – 6:1. Далі гра відносно вирівнялася і лише на останній хвилині Купчанко, при розіграші «зайвого», поставив точку в матчі.

То ж «фемідівці» виходять у півфінал і зіграють з «Ладою», а «Сокіл-3» позмагається за Кубок Поділля. Суперники в турнірі будуть непрості та цікаві. Це минуллорічний чемпіон Преміум-ліги «Динамо-ГУНП», минулорічний переможець Кубку Поділля «Кардіфф-Прикордонник» і міцні «Хмельницькі делікатеси».