«Сокіл-3» продовжив безпрограшну серію перемогою над «Евеліною»

0
2130

«Соколята» в третьому турі чемпіонату Хмельницького впевнено виграли і закріпились у верхній частині турнірної таблиці.

«Сокіл-3» – «Евеліна» – 4:1 (3:1)

Голи: Луцюк (2, 20), Цилепа (26), Побережник (30) – Василів (9)

Сокіл-3: Гончар, Луцюк, Цилепа, Мельник, Ноль, Ліпчинський, Розпаченюк, Побережник, Першин, Оліфарчук, Лапченко

Евеліна: Грабенчук, Піхотко, Ошовський, Мельник, Стожик, Белінський, Борис, Бородій, Штокало, Мельничук, Василів

Вилучення: Розпаченюк (51)

Успішний для клубної системи вік-енд продовжив «Сокіл-3». Після тріумфу першої

команди і двох перемог другої, хлопцям не хотілося псувати картину. І їм це вдалося.

Суперником у наших була непоступлива ярмолинецька «Евеліна». Вона славиться самовіддачею і командною грою. Усе це в матчі проти «Сокола-3» зникло. Лише в окремих епізодах «Евеліна» демонструвала звичну для себе гру.

????????????????????????????????????

Відкрили рахунок «соколята» вже на другій хвилині. Луцюк перехопив поперечечну передачу суперника і без обробки пробив – 1:0. Гості відігралися швидко зусиллями Василіва, який пробивав із меж карного майданчика 1:1. До перерви глядачі побачили ще два голи. Обидва у ворота Грабенчука. Спочатку той же Луцюк замкнув простріл від Побережника, а Цилепа не змарнував передачі Розпаченюка – 3:1.

За чотири хвилини після поновлення гри Побережник, як виявилося, встановив підсумковий рахунок гри. Цилепа до кінця поборовся у штрафному майданчику суперника і витикнув у підкаті м’яч на партнера. Побережник з трьох метрів закотив м’яч в пусті ворота – 4:1.

3 - копия

За три хвилини до фінального свистка «Сокіл-3» залишився у меншості. Арбітри за фол показали пряму червону Розпаченюку. У меншості «соколята» оборонялися надійно. В одному з моментів гравці «Евеліни» вже готові були святкувати взяття воріт. Та Цилепа виніс круглого з лінії.

У підсумку впевнена перемога і поточне третє місце у дивізіоні 1. Протримається на ньому «Сокіл-3» щонайменше до наступного туру, коли зіграє проти «Aviva-Beerloga», котрий поки іде третім з кінця.